You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Професія нести світло

Професія нести світло

Символічно, що саме зимової пори, коли всі особливо потребують затишку в домівках, відзначають професійне свято енергетики. Без їхньої щоденної часто непомітної праці важко уявити сьогодення, адже вони забезпечують одну з найнеобхідніших потреб – освітлення.

Енергетики Горностаївщини своєю щоденною непомітною для більшості роботою доводять, що вони – професіонали своєї справи, які несуть світло до кожної оселі.
Майже двадцять п’ять років обслуговує енергетичні системи Горностаївщини Володимир Носенко. Він майстер бригади з обслуговування повітряних ліній Горностаївської дільниці електромереж. І хоча вже сім років, як має звання пенсіонера, його знання та досвід й нині у нагоді – Новий рік зустрічає з новими професійними планами. Колеги його поважають за щиру вдачу, він гарний спеціаліст, працьовитий, комунікабельний. Має почесні грамоти та відзнаки. До речі, до того, як 1996 року прийшов до РЕМу працювати, тривалий час був інженером у сільгосптехніці – двадцять два роки. Можливо б і не змінив місце роботи, аби колись могутнє підприємство не розпалося.
Специфіка професії Володимира Івановича не терпить халатності й потребує надзвичайно відповідального ставлення. Адже, як зазначає досвідчений енергетик, електрика – це завжди небезпечно. І без чітких та високопрофесійних дій, підтримки товаришів не обійтися. Ніколи не підведуть колеги по бригаді Олексій Смоленець, Юрій Корольов, Микола Лівша, Валерій Кондрацький. Є з-поміж них і зі значним стажем роботи в енергетичній галузі й молодь.
Часто доводиться В. І. Носенку в складі своєї бригади працювати в критичних ситуаціях – при сильному вітрі, обледенінню дротів тощо – бо ж саме в негоду найчастіше відбувається аварійне пошкодження електродротів чи опор. А потрібно якнайшвидше відновити освітлення будинків чи організацій.
Не лише в екстрених ситуаціях (хоча саме тоді робота електромонтерів найбільш цінується й потрібна споживачам) «несуть світло» односельцям та мешканцям сіл Горностаївщини працівники електромереж. Це і бригада, до якої належить Володимир Носенко, й бригада з обслуговування трансформаторних підстанцій (майстер Денис Тарасенко), бригада з обслуговування повітряних ліній і трансформаторних підстанцій (майстер Андрій Рудич), Каховська група СВЕМ (майстри Анатолій Куліш та Сергій Дубяга), а також оперативно-виїзна ригада. Щодня вистачає у них роботи, адже, окрім іншого, потрібно здійснювати планове обслуговування ліній, щоб упередити аварійні ситуації. Також підвищують професійну майстерність на курсах перепідготовки, здають екзамени.
І злагоджено, організовано, чітко виконують свою роботу, щоб забезпечити надійне електропостачання в районі.

Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Минулорічні горностаївські нелегали стають бізнесменами

Напередодні Нового року начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *