You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ПОДБАЙМО ПРО БЛАГОУСТРІЙ СПІЛЬНО

ПОДБАЙМО ПРО БЛАГОУСТРІЙ СПІЛЬНО

Звертайтеся до комунгоспу – укладайте договори на вивезення твердих побутових відходів.

Чимало років питання вивезення побутового сміття з домоволодінь у нашому селищі потребувало негайного вирішення. Власникам та мешканцям будинків, особливо тим, що не мали змоги вивозити сміття власною технікою до сміттєзвалища, доводилось здійснювати викиди відходів не в спеціалізованих місцях, створюючи тим самим стихійні сміттєзвалища.
З 2018 року ця проблема перейшла до стадії вирішення. Виконавчий комітет селищної ради ухвалив відповідні рішення щодо затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів та типового договору на надання послуг щодо вивезення відходів.
На сьогодні вартість послуги вивезення Горностаївським ККП твердих побутових відходів від приватних домоволодінь двічі на місяць становить 10 (десять) гривень на одного проживаючого в місяць.
Варто зазначити, що частково за кошти місцевого бюджету Горностаївська селищна рада відшкодовує вартість послуг на вивезення твердих побутових відходів від приватних домоволодінь.
Але на сьогодні частина мешканців Горностаївки не користується послугами Горностаївського ККП щодо вивезення твердих побутових відходів, тим самим завдаючи певної шкоди благоустрою селища.
Відповідно до чинного законодавства, штраф для фізичних осіб за порушення правил благоустрою внаслідок викидання сміття в не відведених місцях становить від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Слід зазначити, що навіть вивезення до Горностаївського сміттєзвалища відходів власною технікою спричиняє труднощі для спецтехніки, адже деякі мешканці залишають сміття на проїзній частині сміттєзвалища.
Просимо власників та мешканців домоволодінь в межах смт Горностаївки, що не користуються послугами з вивезення твердих побутових відходів звернутись для укладання договірних відносин до Горностаївського комбінату комунальних підприємств (смт Горностаївка, вул. Шевченка, 133).

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *