You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ОНОВИЛИ КАРУСЕЛІ НА СТАДІОНІ У СЕЛИЩІ ГОРНОСТАЇВЦІ

ОНОВИЛИ КАРУСЕЛІ НА СТАДІОНІ У СЕЛИЩІ ГОРНОСТАЇВЦІ

Дитяча зона відпочинку на стадіоні «Дружба»: реконструкцію ігрового обладнання дитячого майданчика здійснює ТОВ «Торговий дім «Горностаївський райагрохім».

Горностаївський спортивний комплекс «Дружба» багатолюдний не лише на спортивні свята та під час футбольних поєдинків. Облюбували це місце для корисного відпочинку мешканці селища увечері та на вихідні: окрім майданчиків для гри з м’ячем, на спортивному комплексі встановлено вуличні спортивні тренажери та облаштовано дитячий майданчик з гойдалками та пісочницею. Щоправда, карантинні обмеження, як і скрізь позначилися на роботі спортивного комплексу, тож цей час керівництво ДЮСШ в підпорядкуванні якого і спортивний комплекс використало для покращення обладнання. Зокрема, завдяки благочинцям зроблено немало (проведено вапнування огорожі, фарбування та укріплення вхідної арки, ремонт цоколя адмінбудинку та інше). Дійшла черга і до дитячого майданчика. Оновили дитячу зону відпочинку, адже гойдалки, гірка й пісочниця потребували реконструкції. Цю роботу взяло на себе товариство «Торговий дім «Горностаївський райагрохім» (директор Юрій Васильєв). Підприємство повністю подбало про все необхідне: придбали необхідні матеріали, виконали зварювальні та інші ремонтні роботи, пофарбували… Відповідально й з творчим підходом взялися до роботи працівники райагрохіму Павло Янішевський та Віктор Марков, допомогла яскраво й цікаво розмалювати гойдалки дружина Павла – Марія.


– Піклуючись про зміцнення здоров’я та безпеку малят під час їхнього перебування на дитячому майданчику спортивного комплексу «Дружба», ми звернулися до депутата селищної ради, помічника народного депутата, директора ТОВ «Торговий дім «Горностаївський райагрохім» Юрія Васильєва з проханням допомогти здійснити реконструкцію ігрового обладнання дитячого майданчика на стадіоні, – говорить директор комунального закладу дитячо-юнацької спортивна школа Олександр Іщик. – І Юрій Михайлович не відмовив. Тож висловлюємо щиру подяку директору та працівникам райагрохіму за сприяння та постійну підтримку, а також за створені належні умови для перебування малечі на майданчику. Хай Бог посилає благословіння на ваші добрі діла.
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *