You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Одружилися у найромантичніший день

Одружилися у найромантичніший день

14 лютого особливий день для всіх романтиків, а також його чекають закохані пари: можна набратися сміливості і зізнатися у своїх почуттях, подарувати своїй половинці незабутні враження. Нерідко молоді пари приурочують своє одруження Дню святого Валентина, вірячи, що ця дата має якусь магічну силу і їхнє подружнє життя буде щасливим. Вирішили підтвердити це твердження горностаївці Вікторія та Максим. 14 лютого 2020 року вони стали на рушничок щастя і узаконили свої стосунки – так народилася родина Контарєвих. Звідтоді для подружжя свято закоханих має подвійну винятковість. Закохані тільки тішаться, що в їхній родині об’єдналося дві події – весілля та День закоханих. Іхнє рішення з Валентинкою отримати ще й свідоцтво про створення сім’ї не було спонтанним чи необдуманим, адже встигли перевірити свої почуття в громадянському шлюбі. А чому саме 14 лютого? Про причину свого рішення говорять, що свято закоханих – і вони закохані, це пам’ятний та незвичайний день.


Правду говорять, що буває кохання з першого погляду. Це про Вікторію й Максима. Так сталося, що хоча й мешкали в одному селищі, однак, так би мовити, ходили різними дорогами (можливо тому, що мають різницю у віці 6 років). Познайомив випадок: сестра Вікторії та Максим разом працювали, й одного разу стежка долі привела поліцейського до порогу майбутньої дружини. І звідтоді вже не розлучались. Амур зробив свою справу – після кількох днів спілкування молоді люди зрозуміли, що відчувають один до одного щось більше, ніж просто дружні почуття. І ось цієї неділі Вікторія та Максим Контарєви святкуватимуть річницю весілля.


Перший рік спільного життя, як зазначає подружжя, був пронизаний щирістю почуттів і родинним теплом. Було багато доброго та світлого, з-поміж якого найголовніша радість – народження донечки Міланії.
Рецепт сімейного щастя простий: кохайте і будьте закоханими один в одного, – зізнається Вікторія. – Це одна із вічних цінностей, до якої, здається, прагне кожна без винятку людина. Все у наших руках. Дивуйте і радуйте своїх коханих. Даруйте подарунки, робіть приємні сюрпризи один для одного та влаштовуйте романтичні вечори.


З народженням донечки додалося приємних клопотів, однак Вікторія та Максим користаються будь-якою нагодою та вільною хвилинкою, щоб побути вдвох. Особливо нетерпляче чекають вихідних, однак і тоді через роботу Максима, який працює у відділі реагування патрульної поліції, не завжди вдається провести час у сімейному колі.
Кожен день у роботі поліцейського насичений різними подіями і часто дуже мало часу лишається навіть на обід, – говорить Максим Контарєв. – І я щасливий, що родина – той оберіг, де можу відпочити душею, відігнати від себе погані думки, де у мене все надійно.
А річницю весілля подружжя Контарєвих планує відсвяткувати за романтичною вечерею в кафе лише вдвох: нагадати весільні обітниці, поринути у незабутні відчуття урочистої миті зародження родини та зарядитися казковими емоціями.
Віриться: сімейне життя подружжя буде щасливим, адже їх поєднав Святий Валентин – покровитель закоханих.
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *