You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / НОВІ ПРАВИЛА ВИКЛИКУ «ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ»

НОВІ ПРАВИЛА ВИКЛИКУ «ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ»

З 1 січня 2021 року бригади швидкої медичної допомоги прибуватимуть до пацієнтів залежно від їх стану.

Відтепер диспетчер оперативної служби Центру екстреної медичної допомоги поділятиме звернення пацієнтів на чотири категорії: критичні, екстрені, неекстрені та непрофільні. Ці нововведення набули чинності 1 січня 2021 року, відповідно до постанови Кабміну.
Звернення стосовно надання екстреної медичної допомоги приймаються, як і раніше, за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги 103, або за єдиним телефонним номером системи екстреної допомоги громадянам 112. Визначає стан пацієнта та обставини виклику диспетчер.
Якщо диспетчер визначає, що пацієнт перебуває у критичному стані, тоді норматив прибуття швидкої становитиме 10 хвилин з моменту звернення до диспетчера. Якщо на дорогах затори чи якісь інші обставини, які не залежать від бригади медиків, допускається перевищення зазначеного нормативу, але не більше ніж у 25 % випадків.
До пацієнта в екстреному стані швидка повинна доїхати за 20 хвилин. Допустиме перевищення нормативу – не більше ніж у 15 % випадків. Екстрений стан пацієнта також загрожує життю та здоров’ю і може різко погіршитися у разі несвоєчасного надання допомоги.
Якщо диспетчер з’ясує, що стан пацієнта неекстренийне загрожує життю – тоді працівник служби порекомендує звернутися до сімейного лікаря або до найближчого відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Йдеться про виклики, коли стан пацієнта не є невідкладним, а відтермінування надання медичної допомоги не призведе до погіршення стану здоров’я. Таке звернення може бути передане до чергового центру первинної медико-санітарної допомоги. І якщо не буде такої можливості – диспетчер направить до пацієнта бригаду швидкої, яка не виконує критичні або екстрені виклики.
Непрофільне звернення – у такому випадку диспетчер порекомендує звернутися до лікаря, що надає первинну медичну допомогу, з яким укладена декларація. До категорії непрофільних належать звернення стосовно постраждалих або хворих, стан яких не є невідкладним та не потребує надання медичної допомоги в межах, передбачених кваліфікаційними вимогами працівників бригад швидкої допомоги. За потреби, відповідальний медичний працівник оперативно-диспетчерської служби Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф має надати дистанційну консультацію.


Повністю правила можна прочитати на сайті Кабінету Міністрів України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1271-2020-%D0%BF#Text.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ГОРНОСТАЇВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ РЕФОРМУВАЛИ: ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ

Внаслідок адміністративно-територіальної реформи зазнала змін і структура Нацполіції. Тепер у Горностаївці створено сектор поліцейської діяльності …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *