You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА БОТУЛІЗМ

НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА БОТУЛІЗМ

Останнім часом в Україні ускладнилась ситуація щодо захворюваності на ботулізм. У Харківській та Луганській областях реєструвались випадки цієї хвороби, пов’язані із вживанням риби в’яленої, при цьому під час розслідування захворювань було встановлено факт можливої підробки документів, які супроводжували в обігу харчові продукти.

Задля недопущення погір-шення епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм Держпродспоживслужба наголошує, що ботулізм – це захворювання, яке викликається продуктами, зараженими паличками ботулізму. Збудник – анаероб, широко поширений у природі, тривалий час може перебувати в ґрунті у вигляді спор. Потрапляє з ґрунту, з кишківника сільськогосподарських тварин, а також деяких прісноводних риб на різні харчові продукти – овочі, фрукти, зерно, м’ясо тощо. Спори витримують кип’ятіння до 5 годин. При домашньому консервуванні продуктів спори не знищуються! Без доступу кисню, наприклад, при консервуванні продуктів, бактерії ботулізму починають розмножуватися й виділяти токсин, який є найсильнішою бактеріальною отрутою. Він не руйнується кишковим соком, а деякі його типи (токсин типу Е) навіть посилює свою дію. Зазвичай токсин накопичується в таких продуктах як консерви, солона риба, ковбаса, шинка, гриби, приготовлені з порушенням технології, особливо в домашніх умовах.
Інкубаційний період триває від 2–3 годин до 1–2 днів. Початкові ознаки – загальна слабкість, незначний головний біль. Блювота і пронос бувають не завжди, частіше – завзяті запори, що не піддаються дії клізми і проносних.
При ботулізмі уражається нервова система (порушення зору, ковтання, зміна голосу). Хворий бачить всі предмети наче в тумані, з’являється роздвоєння в очах, зіниці розширені, причому одна ширше іншої. Часто відзначається косоокість, птоз – опущення верхнього повіка одного з очей. Іноді спостерігається відсутність аккомодації – реакції зіниць на світло. Хворий відчуває сухість у роті, голос у нього слабкий, мова невиразна. Температура тіла нормальна або трохи підвищена (37,2°–37,3° С), свідомість збережено. Усі хворі підлягають негайній госпіталізації.
Задля запобігання харчовим отруєнням необхідно дотримуватись таких рекомендацій:
– не купуйте продукти харчування на стихійних ринках з рук у приватних осіб;
– продукти, які швидко псуються, зберігайте тільки в холодильнику та обов’язково дотримуйтесь термінів їх реалізації. Не вживайте в їжу консервацію із кришками, що здулися;
– не беріть у дорогу та на відпочинок продукти, що швидко псуються;
– ретельно проводьте кулінарний обробіток (проварюйте, тушкуйте, просмажуйте) харчові продукти. Залишки їжі на наступний день перед вживанням обов’язково необхідно прокип’ятити чи протушкувати;
– захищайте харчові продукти і продовольчу сировину від випадкових забруднень, зберігайте їх у закритому посуді.
Пам’ятайте: хворобі легше запобігти, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не минає безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей. Прислухайтесь до вищевказаних порад.

Горностаївське районне управління Держпродспоживслужби

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ВУЛИЦЯХ ГОРНОСТАЇВКИ ДО КІНЦЯ РОКУ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 158 ЛІХТАРІВ

Селищна рада повідомляє мешканцям Горностаївки приємну новину щодо відновлення вуличного освітлення. Роботи з підключення планується …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *