You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / НА СТАДІОНІ «ДРУЖБА» ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

НА СТАДІОНІ «ДРУЖБА» ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

Реалізуючи проєкт «Підтримка здорового способу життя громадян» та напередодні святкування 233-ї річниці від дня заснування селища Горностаївки на території спортивного комплексу «Дружба» здійснено ремонтні роботи. Зокрема, відремонтували глядацькі трибуни, встановили в’їзні ворота з вулиці Перемоги, здійснили реставрацію і ремонт обладнання дитячого майданчика, розташованого на стадіоні.
З бюджету Горностаївської селищної ради на поточний ремонт глядацьких трибун виділено 12 тисяч гривень. Спонсорську допомогу у виготовленні та встановленні в’їзних воріт і реставрації дитячого майданчика надав колектив ТОВ «ТД «Горностаївський райагрохім» за ініціативи небайдужого до проблем селища директора підприємства Юрія Васильєва.
Наразі доречно повідомити, що наприкінці вересня 2020 року закінчується тендерна процедура із закупівлі 4-х комплексів спортивних вуличних тренажерів загалом на 394 тис. грн, які будуть встановлені на територіях старостинських округів Горностаївської громади.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ВУЛИЦЯХ ГОРНОСТАЇВКИ ДО КІНЦЯ РОКУ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 158 ЛІХТАРІВ

Селищна рада повідомляє мешканцям Горностаївки приємну новину щодо відновлення вуличного освітлення. Роботи з підключення планується …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *