You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / НА СЕСІЇ РОЗГЛЯНУЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

НА СЕСІЇ РОЗГЛЯНУЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

22 січня 2021 року відбулося пленарне засідання V позачергової сесії Горностаївської селищної ради ХІ скликання. У роботі сесії взяли участь 21 депутат. На розгляд депутатів було винесено 37 питання, з яких 13 – земельного змісту. Усі питання порядку денного попередньо були обговорені на постійних профільних комісіях і після цього винесені на сесію.

Насампочатку розглянули 9 майнових питань, деякі з них виникли після приєднання до територіальної громади села Каїри. Усе майно та споруди, що розташовані на території Каїрського старостинського округу, передаються із комунальної власності Любимівської ОТГ до комунальної власності Горностаївської територіальної громади. За результатами розгляду питань, майно безоплатно прийнято згідно з додатком та створені комісії з прийняття майна. Зокрема прийнято і матеріальні цінності Каїрської сільської лікарської амбулаторії; основні засоби малоцінних та швидкозношуваних предметів та запасів по Каїрському будинку культури й бібліотеці; архівні справи та документи.
Як зазначив селищний голова Дмитро Ляхно, за відповідними законами все майно, яке належало Каїрській сільській раді і було передане в Любимівську громаду, має повернутися. Однак є проб-леми. Оскільки Любимівська селищна рада за три роки спільного господарювання не спромоглася прийняти та зареєструвати Каїрську сімейну лікарську амбулаторію як свою власність – сьогодні є проблеми з її передачею.
Окрім того, Любимівська селищна рада не включила до переліку майна, яке передається, придбані для Каїрського старостинського округу за державні кошти інфраструктурної субвенції на розвиток територій екскаватор, бочку та шкільний автобус. Все це Любимівка забрала собі. Дмитро Ляхно повідомив, що з цього факту він звертався до керівників Херсонської облдержадміністрації – спочатку до заступника голови Дмитра Бутрія, потім до в. о. голови ОДА Сергія Козира – втім їхня позиція незрозуміла. Тож депутати Горностаївської селищної ради на сесії ухвалили звернення до депутатів Любимівської селищної ради з питань передачі майна, придбаного за державні кошти.
На сесії внесено деякі зміни до заходів Програми розвитку освіти: зокрема, на організацію харчування учнів 1–4 класів не пільгової категорії збільшено фінансування – на відшкодування коштів на зарплату кухарів (підвищення мінімальної) перебачили на 56 тисяч гривень більше – всього 247 450 гривень.
Депутати ухвалили рішення про утворення місцевої пожежної команди з місцем розташування у селі Каїрах. Затвердили її Положення, структуру, граничну чисельність у кількості 4 штатних одиниць та штатний розпис. Обов’язки начальника пожежної команди уповноважили виконувати Юрія Свириденка.
Було також розглянуто питання соціального характеру – надали мешканцям громади матеріальну допомогу на лікування онкохвороби та поховання.
Зазнала деяких змін та доповнень селищна програма економічного, соціального та культурного розвитку. Зокрема, додалися заходи по КНП «Горностаївська центральна лікарня» з фінансування видатків: на оплату за енергоносії – 500 тисяч гривень; на організацію медичних оглядів військовозобов’язаних для забезпечення роботи медичної призивної комісії – 38 тисяч гривень; на лікувальні засоби для амбулаторного лікування захворювань психічного та неврологічного профілю окремих категорій громадян – 62 тисячі гривень.
Відповідно сесія внесла зміни до селищного бюджету. Затверджено уточнені обсяги: доходів та видатків бюджету Горностаївської селищної ради – 115 969 501 гривня. На виконання заходів селищної програми з надання багатопрофільної медичної допомоги населенню спрямували 600 тисяч гривень з резервного фонду місцевого бюджету.
Ухвалили депутати ряд рішень стосовно земельних відносин: затвердження технічної документації із землеустрою, передачі у власність земельних ділянок для ведення ОСГ, надання дозволів на виготовлення документації. Втім, через не подання повного переліку необхідних документів, шістьом громадянам відмовили в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по 2 гектари для ведення ОСГ.
На сесії депутати ухвалили три звернення. Перше – до сільгоспвиробників, підприємців, мешканців громади стосовно благодійної допомоги на покращення матеріальної бази та придбання медичного обладнання для Горностаївської центральної лікарні.
Друге – до Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів щодо ситуації, яка склалася після підняття цін на електроенергію, газ та зростання тарифів. Просять ухвалити рішення, що покращать соціально-економічну ситуацію територіальних громад та їх мешканців.
Третє звернення – до депутатів Любимівської селищної ради з питань передачі майна, придбаного за державні кошти.

Горностаївська ТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *