You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / НА РАДІСТЬ ДІТЯМ – СВЯТКОВІ РАНКИ ТА ПОДАРУНКИ

НА РАДІСТЬ ДІТЯМ – СВЯТКОВІ РАНКИ ТА ПОДАРУНКИ

Новий рік – найулюбленіше свято за календарем. Воно поєднує минуле і майбутнє, воно завжди сповнене вірою, надією та любов’ю. Особливо радіють новорічним та різдвяним святам діти. І від того, як свято організують дорослі, залежить їхній настрій.

Нинішні новорічні ранки у школах та дитсадках уперше проходили в умовах карантину. Батьків та сторонніх у приміщення не допускали. Проте працівники закладів робили все можливе, аби діти почувалися щасливими. Готували подарунки з допомогою батьків та благодійників, влаштовували фотозвіти чи відеодемонстрації свята, розміщували їх у соцмережах, аби батьки побачили дітей на новорічних ранках.
Під час святкування подекуди з’являлися приємні несподіванки в образі не лише Діда Мороза, а й благодійників з подарунками. Про деякі редакція дізналася із повідомлень освітніх та дошкільних закладів.
Заводівка. «23 грудня 2020 року до Заводівського ЗО завітали гості з новорічними привітаннями та подарунками для вихованців 1–4 класів та дитсадка. Цю гарну святкову місію виконали староста Заводівського старостинського округу О. Херуненко із працівниками місцевого Будинку культури. А спонсорами для придбання подарунків стали депутати Горностаївської селищної ради Г. Дробот та Ю. Васильєв; землекористувачі А. Булавка, В. Литвиненко, М. Кальченко, О. Волков, С. Савченко; підприємці І. Дробот, С. Ханзерук, М. Степанова, О. Кузьменко, О. Коваленко. Щира подяка від батьків та дітей. Бажаємо вам, щоб 2021–й подарував багато подій для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і в усіх справах вас супроводжує удача!».


Велика Благовіщенка. «Добрі справи продовжуються! Керівник базового господарства ТОВ «ТД «Горностаївський райагрохім», депутат селищної ради Юрій Васильєв привітав благовіщенську малечу з новорічними святами: 74 новорічних подарунків отримали вихованці дитячого садка та учні початкових класів школи. Щира вдячність Вам, Юрію Михайловичу, за радість в очах наших дітей, за долучення до казки, за приємні подарунки! Здоров’я, достатку, здійснення мрій та задумів, високих врожаїв і прибутку підприємству».
Як завжди, не забув про малечу народний депутат 7 скликання, депутат обласної ради Микола Дмитрук – усі вихованці дошкільних закладів Горностаївської та Костянтинівської територіальних громад отримали від нього по пакунку смачних яблук.
Маринське. Гарні іграшки до новорічних свят подарували маринським дошкільнятам місцеві одноосібники.


Підготувала Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Минулорічні горностаївські нелегали стають бізнесменами

Напередодні Нового року начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *