You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Наш шлях до перемоги – це боротьба! Крим – це Україна!

Наш шлях до перемоги – це боротьба! Крим – це Україна!

26 лютого в Україні відзначатимуть День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
🔹 Як зазначив Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, КПВВ завжди відкриті для тих, хто стикнувся з російською агресією, а прикордонники у будь-який момент готові стати на їх захист.
🔹 Також він відмітив, що адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом щорічно перетинало понад 2,5 млн громадян. Але у 2020 році, через пандемію, цей показник скоротився.
🔹 «Ми робимо все належне, щоб кримчани могли швидко і комфортно перетинати адмінмежу з окупованою територією», – наголосив Голова Держприкордонслужби.
🔹 «Єдиний спосіб зупинити агресію Росії – це продовжувати супротив. Наш шлях до перемоги – це боротьба», – відмітив Сергій Дейнеко.
📍 Варто нагадати, що 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Щоб вшанувати цю дату, підтримати мужність та героїзм громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Офіс Президента України, Представництво Президента України в АРК, Мінреінтеграції, Мінкультури та інформполітики України та телеканал ДОМ організували телемарафон до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. До марафону планують залучити широку громадськість, у тому числі кримців, представників влади, експертів.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В Україні – 16 427 нових випадків коронавірусу

В Україні минулої доби зареєстровано 16 427 випадків зараження коронавірусом, водночас одужало 11 148 осіб. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *