You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / НАГАДУЄМО ВОДІЯМ ПРО ТЕПЛОВИЙ РЕЖИМ

НАГАДУЄМО ВОДІЯМ ПРО ТЕПЛОВИЙ РЕЖИМ

На виконання Постанови КМУ від 27 червня 2007 року № 879 “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування”, п. 2 Розпорядження КМУ від 17 червня 2020 року “Про вжиття заходів з недопущення руйнування автомобільних доріг у період підвищеної температури повітря”, починаючи з 6 липня 2020 р. згідно з дорученням ГУНП в Херсонській області № 1143/01/7-2020 почав діяти температурний режим, який забороняє рух багатотонним автомобілям. Чинник, який спонукає введення такої заборони, – температура повітря. Якщо в денну пору доби показники термометра сягають вище +280С, то транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн не можуть продовжувати рух автомобільними дорогами загального користування.
При такій температурі повітря асфальт розпікається на сонці аж до 70 градусів. Під багатотонною фурою дорога стає, наче пластилін.
Водії можуть продовжувати рух, коли температура стане нижчою, за вказаний показник.
Поліція Горностаївського відділення зауважує, що поліцейські проводять із водіями вантажівок роз’яснювальну роботу щодо необхідності теплового режиму. Адже цей захід здійснюється у межах всієї країни та спрямований на збереження автомобільних доріг.

І. Носенко, начальник сектору реагування патрульної поліції
Горностаївського відділення поліції

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Деклараційна кампанія – 2021: хто зобов’язаний подати декларацію

З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2021. Обов’язково мають подати декларацію платники податків: – …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *