You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Місцеві бюджети Горностаївщини поповнилися майже на 75 мільйонів гривень

Місцеві бюджети Горностаївщини поповнилися майже на 75 мільйонів гривень

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом 2020 року місцеві бюджети Горностаївщини отримали 74,8 млн гривень податків і зборів. Порівняно з 2019 роком надходження зросли на 6 млн гривень.

Основну питому вагу платежів забезпечують надходження зі сплати податку на доходи фізичних осіб та плати за землю. Протягом 2020 року до місцевих скарбниць надійшло майже 43 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Ця сума перевищує показник 2019 року на 1,2 млн гривень.

Друге місце у надходженнях посідає плата за землю. Землевласники та землекористувачі сплатили майже 16 млн гривень. Приріст плати за землю склав 2,8 млн гривень.

Платники єдиного податку торік перерахували майже 15 млн гривень.

У Горностаївській ДПІ зазначають, що співпраця з представниками органів місцевого самоврядування необхідна для забезпечення додаткових надходжень до місцевих скарбниць. Адже ці кошти надходять на вчасну оплату праці вчителям, лікарям, ремонт доріг та інші роботи, пов’язані з соціально – економічним розвитком громад Горностаївщини.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ГОРНОСТАЇВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ РЕФОРМУВАЛИ: ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ

Внаслідок адміністративно-територіальної реформи зазнала змін і структура Нацполіції. Тепер у Горностаївці створено сектор поліцейської діяльності …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *