You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / МУСУЛЬМАНСЬКА ГРОМАДА ОБЛАСТІ ДОПОМАГАЄ НУЖДЕННИМ

МУСУЛЬМАНСЬКА ГРОМАДА ОБЛАСТІ ДОПОМАГАЄ НУЖДЕННИМ

У рамках серії благодійних проєктів, мусульмани Херсонської області організували продуктові набори для малозабезпечених сімей та одиноких пенсіонерів. Для мусульманської громади такі акції вже стали традицією.
Мусульмани зібрали найнеобхідніше: м’ясо, олію, крупи, солодощі, борошно, цукор і багато іншого.
Подібні акції мусульманська громада Херсонської області проводить постійно. Минулого місяця, завдяки згуртованості, мусульмани придбали продукти харчування та засоби особистої гігієни для Дитячого будинку малюка в місті Херсоні.
«Ми маємо намір продовжувати і надалі, проявляти ще більше зусиль у поширенні добра та допомоги оточуючим, наслідуючи приклад Пророка Мухаммада, мир Йому, який був найщедрішим, милосердним, віддавав своє майно і їжу нужденним. Пророк Мухаммад, мир Йому, зазначав: «Поспішайте робити добро», – говорить імам мусульман Херсонської області Шейх Казим.
Українські мусульмани ніколи не були осторонь від проблем нужденних. Парафіяни мечетей Духовного управління мусульман України “ДУМУ” постійно здійснюють благодійну діяльність, допомагають сиротам, нужденним у багатьох містах України.
Мусульмани України – це багатонаціональна громада, яка розвивається сама і допомагає іншим людям в добрих починаннях.
Ми просимо Милостивого Творця дарувати мир, достаток, щастя і благополуччя кожній українській родині.
Мікаіл МЄХРАЛІЄВ, імам Горностаївського району

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Минулорічні горностаївські нелегали стають бізнесменами

Напередодні Нового року начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *