You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ЛЮДИ РОКУ ГОРНОСТАЇВЩИНИ. ХТО ВОНИ?

ЛЮДИ РОКУ ГОРНОСТАЇВЩИНИ. ХТО ВОНИ?

ТОП-5 людей-фахівців року за пропозицією редакції газети «Сільські новини» та сайту Горностаївка СН.info визначали наші читачі.

Нині модним стало в новорічні дні визначати рейтинги компаній, бізнесменів, політиків. А хто згадає про рядових фахівців, які трудяться в різних галузевих сферах сільської місцевості? Тож було запропоновано читачам – користувачам соцмереж – назвати кращих з кращих з-поміж мешканців нашого краю, які заслуговують отримати звання «Людина-фахівець року Горностаївщини». Людей, які зробили 2020 року щось знакове – внесок у розвиток громад та району, показали свою відданість справі, активність, мали успіхи.
Читачі назвали багато людей, які, на їх погляд, заслуговують такого звання. А дехто висловив думку: «Схоже, що номінацію в ТОП–5 найкращих людей Горностаївщини треба збільшити хоча б до ТОП–10 – і це добре!» (Поліна Копилова). Тож, можливо, в подальшому доцільно визначати людей року за номінаціями.
У списку фахівців, яких пропонували включити до ТОП–5 – імена лікарів, медсестер, вчителів, благодійників, депутатів, підприємців, службовців… Думки висловили близько 200 чоловік, назвавши імена понад 36 найкращих людей Горностаївщини та ще колективи різних галузей. Найбільше лідерів – люди, які рятували життя. І це зрозуміло, адже сьогодні в умовах пандемії роль медика дуже важлива.
Дехто називав інші імена, мотивуючи, що ці люди добросовісно виконують свої посадові обов’язки, на жаль, не вказуючи чим саме вони відзначилися 2020 року. Але приємно, що у нашому краї багато гарних людей, яких знають та цінують… Про декого з них читачі дізнавалися зі сторінок нашої газети «Сільські новини» та сайту ГорностаївкаСН.info.

Лідери № 1– подружжя лікарів

За підсумками поданих пропозицій, кількістю підтримки, на думку редакції газети, беззаперечним лідером ТОП–5 людей-фахівців Горностаївщини 2020 року став:
Іван ІВЛЄВ – завідувач інфекційного відділення Горностаївської ЦРЛ посів перше місце в рейтингу звання «Людина-фахівець року Горностаївщини» за версією читачів. За нього висловилися понад 100 чоловік. Багато хто пропонував до Івана Михайловича додати його дружину Таїсію Івлєву – завідувачку терапевтичного відділення Горностаївської райлікарні.
Іван Михайлович Івлєв лікує сьогодні хворих з підозрою на ковід та уже з підтвердженим діагнозом (хоча лікарня не визначена для лікування цієї хвороби). Він та відповідальний колектив відділення ризикують своїм здоров’ям за мінімальні зарплати. Зрозуміло, що про це знають ті, кого ковід «прикрутив» і вони там лікувалися. Але Іван Михайлович лікар від Бога, пропрацювавши в Горностаївській лікарні понад 40 років багатьом рятував життя. І сьогодні на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією та її наслідками.
Доцільно, мабуть, подати найбільш змістовно висловлені думки читачів.
«Найкращими фахівцями пропоную визнати Івана Михайловича Івлєва і Таїсію Іванівну Івлєву. Волею долі я з чоловіком опинилися в лікарні. Підступна хвороба навіювала страх і розпач. Але, слава Богу, що у нас є такі лікарі-професіонали. Я вперше в житті бачила, як лікар, хвилюючись за своїх пацієнтів, плаче. Велика вдячність і низький уклін таким людям. Вони сьогодні на передовій, і є справжніми патріотами України. Хай Бог дарує їм многії літа. Голосуйте за Івлєвих – вони достойні бути найкращими» (Світлана Бєлікова).
«Фахівцем 2020 року пропоную визнати Івлєва Івана Михайловича – завідувача інфекційним відділенням Горностаївської районної лікарні. Краще і більше, ніж у «Сільських новинах» минулого тижня, не напишеш» (Тетяна Прядка).
«Пропоную визначити як людину року – Івлєва Iвана Михайловича, лiкаря iнфекцiйного вiддiлення, нашого старшого товариша» (Юрій Васильєв).
«Ще до Івана Михайловича хочу додати його половинку – Таїсію Іванівну. Справжні лікарі. Велика їм обом дяка» (Тіна Литвиненко).
«Цілком згодна з вами, але потрібно добавити і його дружину. Це Люди з великої літери» (Марія Жук).
«Іван Михайлович – лікар від Бога. Здоров’я йому та Божого благословення» (Ольга Зайцева-Гаврилюк).
«Івлєв І. М. Коментарі зайві» (Маргарита Івченко).

Найбільш шанована професія року – медик

Окрім подружжя Івлєвих, багато було пропозицій визнати лідерами року працівників медичної галузі Горностаївщини.
«Ще хочу висловити щиру подяку всім фахівцям медичної галузі, зокрема дитячому лікарю Анні Іщик-Бугременко. Вона прекрасний спеціаліст, чуйна людина, завжди можна звернутися за допомогою чи порадою. Це дійсно професіонал своєї справи!
Олександр та Наталія Іщики – Ви виховали чудову доньку!» (Інна Кирпота).
«Остахова Наталія Григорівна – людина, якій, думаю, багато мешканців нашого району дуже вдячні та зобов’язані своїм здоров’ям і здоров’ям своїх діток! Особисто для нашої родини Наталія Григорівна є Людиною, у якої є чому вчитися. Є за що дякувати!» (Гудзовата).
«Балдашевська Раїса Григорівна – фельдшер швидкої допомоги. Мабуть, немає такої людини, кому б вона не допомогла, а особливо сьогодні… Вона готова прийти на допомогу і вдень, і вночі. Проста і без пафосу, знає добре свою справу! Людина з добрим серцем і фахівець своєї справи» (Раїса Савосюк, Ольга Андрієвська, Наталя Роза).
«Шановні земляки! Хочу виділити фахівця медичної галузі, фельдшера Горностаївської швидкої медичної допомоги – Чкана Віктора Сергійовича. Це людина, яка з відповідальністю, холодним розумом та гарячим серцем ставиться до своєї непростої професійної діяльності!» (Антон Кирпота).
«Медичні сестрички, є надійними помічниками лікарів. Їхня праця, зазвичай, мало помічається, але дуже важлива! Професійно, ввічливо та уважно допоможе, підтримає та надасть консультації медична сестра Центру ПМСД Таня Лук’янчук (Ольга Гарафонова).
«Слісаренко Людмила, медсестра КІЗ, щодня на передовій, майже всі хворі району проходять через її руки. Каховський район в шоці, що у нас є така бригада, у них обстеження вдома немає. Дай, Бог, їм здоров’я» (Світлана Запорожець).
«Не можна сказати, що у нас в селищі тільки поодинокі люди можуть носити ім’я людини року. Завжди відчуваєш вдячність, коли чуєш сирену «Швидкої допомоги». Це означає, що бригада поспішає на допомогу – рятує чиєсь життя. Те ж саме можна сказати і про пожежну службу, і про поліцію…» (Людмила Конюхова).
Не забули наші читачі й про ветеринарів, які рятують тварин і завжди приходять на допомогу – Алла Гур’янова та Алла Мазуркевич. Нагадали, що добросовісно, з почуттям обов’язку виконують свої функціональні обов’язки Ольга Корінь (аптека ПП «Єременко» у центрі селища) і Тетяна Попельницька (аптека в поліклініці).

Лідери інших галузей

З-поміж тих, хто насправді 2020 року відзначився знаковими справами – зробив внесок у розвиток громад та району, показав свою відданість та активність, мав успіхи в роботі – користувачі соцмереж вказали чимало імен. Хочеться всіх назвати, про більшість з них – розповісти.
Юрій Васильєв – директор ТОВ «ТД «Горностаївський райагрохім». За словами Олександра Іщика – сільгоспвиробник, меценат, депутат. Його ініціативи та справи помітні в районі та селищі – зокрема, благоустрій вулиці Української, де силами підприємста встановлена нова огорожа, з’явилися інсталяції у Горностаївці та Великій Благовіщенці. Окрім цього, мешканці району знають про доброчинні внески у медицину, допомогу хворим людям, подарунки дітям…
«Я вперше депутат селищної ради 9 скликання, за такий короткий період була присутня на двох сесіях. Та вже з першої сесії зрозуміла, що найактивніший депутат нашої громади, який відстоює права і переймається проблемами територіальної громади – це Юрій Васильєв. Любов Михайлівна, ви також майже завжди присутні на сесіях, тому, думаю, заперечувати не будете. Також спираюсь на це твердження – стосовно активності Юрія Михайловича – з розповідей минулих років свого чоловіка Сергія Поляка, який також депутат 7, 8 та 9 скликання» (Ганна Поляк).
«Підтримую: Васильєв – проста, душевна людина, завжди йде назустріч людям» (Ольга Яринич).
Дмитро Безрудній – керівник Горностаївського відділення «Нової пошти». Очевидно недарма назвали ім’я цього молодого чоловіка – останнім часом мережа філіалів «Нової пошти» розширилася на села Горностаївської та Костянтинівської територіальних громад, що полегшило сільським мешканцям отримувати послуги. До того ж, 2020 року Дмитро став депутатом Горностаївської селищної ради.
«Дмитро Безрудній, «Нова пошта» – працюють для людей в будь-яку погоду та пору року. Культурно! Швидко! Високоякісно! Завжди йдуть назустріч людям. Побільше б такої молоді, і таких колективів. З Новим роком!» (Тетяна Марчук).
«Підтримую на 100 %. Дмитро Безрудній, справді, молодець, дуже ввічливий і компетентний, фахівець своєї справи. У Дмитра гарна команда, хлопці відповідально і оперативно відпускають клієнтів» (Лариса Каленюк, Любов Кравчук).
Дмитро Ляхно – селищний голова Горностаївської селищної ради. Зазвичай керівників влади не часто пропонують визнати людиною року, адже проблем у громадах завжди вистачає, як і невдоволених роботою. Втім, такі пропозиції були. А як підтвердження, довіра людей: 2020 року Дмитро Ляхно втретє обраний керівником селищної ради та вдруге – керівником територіальної громади. Про справи нагадали читачі, пропонуючи включити до лідерів року.
«Дмитро Валерійович Ляхно – селищний голова. Працюють державні програми, завдяки чочу покращився стан доріг, матеріальна база закладів соціальної сфери» (Валентина Кацевич).
«Ляхно Дмитро Валерійович – голова селищної ради, добра чуйна людина, гарний, розумний спеціаліст, посадовець на своєму місці» (Людмила Конюхова).

Сергій Поляк – депутат селищної ради, підприємець, меценат, керівник громадської організації «СІЧ». Нинішній рік для Сергія Миколайовича також був наповнений визначними діями: перемога на виборах – втретє; відстоював на сесіях інтереси громади; активно і злагоджено з контролю за дотриманням карантину діяла під його керівництвом громадська організація; як завжди допомагав дитсадкам та закладам освіти матеріалами для ремонту приміщень…
«Депутат, меценат та людина слова – Сергій Поляк. Простий та відкритий – молодець! Уже не раз довів свою активність у розвитку громади – не словом, а ділом. Про нього можна багато писати й писати, є що» (Інна Кирпота).
«Усі молодці! Не важливо, чи є в тебе стиль, хороша репутація, або гроші… Якщо в тебе немає доброго серця – ти нічого не вартий. Це я про Сергія Поляка – людина, яка доводить справою… Меценат, депутат, який також немало зробив для селища та людей. Просто молодець!» (Андрій Кирпота).
Людмила Павлюченкова – староста Великоблаговіщенського округу Горностаївської ТГ. Людмилу Вікторівну вважають досвідченим, принциповим, талановитим управлінцем – очолює Великоблаговіщенську громаду вже 25 років, а старостинський округ визнають найуспішнішим у територіальній громаді. Її цінують і поважають.
«Павлюченкова Людмила Вікторівна –староста Великоблаговіщенського округу, мені здається, вона людина не року, а чверть століття» (Людмила Коренко).
Дубівці назвали ряд своїх односельців, які вболівають за громаду, вносять посильний матеріальний і трудовий вклад у розвиток і благоустрій села, працюють на відповідальних ділянках.
«Тамара та Володимир Кулиничі – Люди з великої літери, свою любов до рідного краю дарують з кожною справою, яку роблять у селі Дубівці та Костянтинівській громаді. А також Дмитро Дмитрієв («Дубівський Добробут») – ентузіаст, допомагає підтримувати села на високому рівні. Бібліотекар Раїса Ковалик – віддано дарує любов до книги. Лідія Свинолупова – вже не один десяток років сіє розумне, добре, вічне, працюючи в Дубівській школі директором. Ці люди справді заслуговують похвали та відзнаки!» (Антоніна Фурса).
Названо чимало фахівців, які доводять, що можна заслужити повагу людей, не вдіявши чогось надприродного. Достатньо бути відповідальним, добросовісно виконувати свої обов’язки, поважати людей.
Тетяна Родоманова: «Тетяна Василівна Родоманова – леді Горностаївського відділення ПриватБанку, яка завжди допоможе у розв’язанні будь-якої нестандартної та і стандартної ситуації у банківській сфері. Інтелігентна, культурна, грамотна, коректна, доброзичлива. Приклад обслуговування громадян. Учіться! З Новим роком!» (Тетяна Марчук).
Антон Кирпота – спеціаліст відділу земельних відносин Горностаївської селищної ради. Як характеризує його Людмила Ярова, він «справжній професіонал своєї справи, приклад того, як людина повинна виконувати функціональні обов’язки. Завжди ввічливий, уважний, і в будь-який час готовий прийти на допомогу».
«Кирпота Антон – людина з добрим, чуйним серцем та високим рівнем відповідальності, завжди готовий прийти на допомогу» (Денис Скрипець).
Енергетики«Хочеться висловити величезну подяку людям, яких, на жаль, ми згадуємо дуже рідко, але без роботи яких ми опиняємося в повному дискомфорті. Навіть наші вельмишановні лікарі без їхньої безперебійної роботи безсилі – мова йде про енергетиків. Тому я б присудив цій категорії працівників, якщо не перше місце в рейтингу, то в першій трійці обов’язково. Енергетики, величезне спасибі за вашу працю» (Євген Гур’янов).
Відзначили і педагогів: «У нашому невеликому селі живе і працює прекрасна людина, чудовий педагог Мігель Лариса Миколаївна, яка навчала математики не одне покоління дітей. Терпіння їй та залізних нервів. А ще є такі, як Ніна Федорівна, Валентина Володимирівна…»
Мешканці Горностаївщини назвали ще ряд гарних фахівців та службовців, яких цінують і поважають. З поміж них:
Іван Цимбал«Іван Андрійович чудова людина, прекрасний вчитель, колишній директор, який дуже багато зробив для Великоблаговіщенської школи»; Андрій Чистиков«без його допомоги не один ПК не запрацює, а в наш час без нього нікуди»; Світлана Лютяниця«забезпечує увесь район хлібом»; Вікторія Сидорцова«майстер-кондитер своїми шедеврами створює свято»; Іван Галушко «людина з великим серцем, завжди і всім допомагає»; Любов Хоменко«людина, дякуючи якій наше мистецтво поповнюється новими талантами»; Валентина Єльцова«найкращий фахівець своєї діяльності, ‘’Заспів’’ – то її ‘’продукт’’… Дякуємо!»; Раїса Руснак«Людина з великої літери – тут багато чого можна написати»; Надія Кочмарук: «Надія Богданівна –директор ліцею № 1, справжній педагог, одна з тих, хто своє життя віддає дітям»; Світлана Фоменко«соціальний працівник, людина з великим серцем».
Чи доцільно тепер проводити голосування, щоб з-поміж усіх названих визначити ще 4 лідери? Давайте вважатимемо, що всі названі фахівці – вже лідери.
Номінація «Людина-фахівець року» переконливо засвідчила: істинним надбанням громади є люди. Бажаємо номінантам почесної премії та всім землякам подальших корисних справ, успішних проєктів та звершень у новому році!
Збирала й узагальнила пропозиції Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Минулорічні горностаївські нелегали стають бізнесменами

Напередодні Нового року начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *