You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / КОЗАЧЕЛАГЕРЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ 110-ту РІЧНИЦЮ

КОЗАЧЕЛАГЕРЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ 110-ту РІЧНИЦЮ

Сонячного дня, 9 жовтня, завітало свято до степових сіл Козачі Лагері та Нові Олешки, яким цьогоріч виповнилося 110 років. Засновані ці села переселенцями з Олешківського району. Наразі вони входять до складу Горностаївської ОТГ.

Є в селі такі моменти, коли пробуджується любов до своєї малої Батьківщини, серця наповнюються відчуттям єдиної родини. Це День села – адже збирається вся сільська родина, переплітається минуле, нинішнє та майбутнє.
Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Тож і свято переплелося з іменами людей, які творили і творять історію. Їхні імена звучали зі сцени, їм присвячували пісенні вітання.
З теплими словами до своїх односельців звернулися Горностаївський селищний голова Дмитро Ляхно та в. о. старости Козаче-Лагерського ста-ростинського округу Василь Гац. Вітаючи зі святом, вони дякували тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Зазначили, що повсякденна праця мешканців села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. А також побажали розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе та у свої можливості.
Щирі слова на свою адресу та подарунки отримали: найстарші люди села – М. Р. Куниця, Є. Є. Бабич та Л. Г. Бабич; родини, які прожили в парі 55 років – Георгій Пантелійович та Любов Омелянівна Устименки, а також ті, хто відзначив срібне весілля – Олександр і Тетяна Чучі, Олександр і Тетяна Сікач, Анатолій і Тетяна Богомолови. Не обійшли увагою матір-героїню Людмилу Кацевич, багатодітні родини Ступіних, Сороки, Артеменко, Кондратюк.


Подякували землякам, які захищали й нині виконують свій обов’язок захисника Вітчизни: П. Буханенко, М. Богомолов, П. Є. Чміль, Ю. П. Поклад, В. В. Устименко, Д. В. Партика, О. В. Богомолов, А. В. Ступін, О. М. Чайка, О. О. Чайка.
Радіють у селі й створенню нової сім’ї Інни та Сергія Захаренків, а також народженню маленьких громадян – нинішнього року козачелагерську родину поповнили двоє немовлят Олександр Захаренко та Данило Поклад.


Приємний настрій усім глядачам протягом кількох годин дарували вокальний ансамбль української пісні «Наша пісня» з Горностаївки, самодіяльні артисти з Великої Благовіщенки – народний ансамбль «Вербиченька» та вокальний ансамбль «Лілея», солісти Іван Марчук, Лілія Лобок, дует Віри Таран та Галини Стецюк, танцювальний флеш-моб від козачелагерців. Цікаві гумористичну міні-виставу та гуморески підготували для земляків діти – активні читачі бібліотеки з Нових Олешок. Порадував віртуозною грою на баяні Максим Горох. Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім учасникам Дня села гарного настрою. А на завершення концерту всі учасники заспівали Гімн села Козачі Лагері.


Цікавинкою свята були маленькі серця-побажання, які кріпили до деревця, де кожен написав своє побажання для села. Найбільше побажань було від дітей.
Слід додати, що у малій залі козачелагерці організували ярмарок, де можна було пригоститися пиріжками, варениками, купити смажену курку, молоко, сир та іншу смакоту. Насамкінець свята пригощали кулешем, що його приготували сільські господині, та подивилися цікаву програму файєр-шоу.
…Як стверджує народна мудрість: «Без минулого – не буде майбутнього». Усвідомлюючи це, люди свято бережуть пам’ять про своїх предків, історію свого краю і передають її із покоління в покоління. Отож залишається побажати козачелагерцям і надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.


Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ВУЛИЦЯХ ГОРНОСТАЇВКИ ДО КІНЦЯ РОКУ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 158 ЛІХТАРІВ

Селищна рада повідомляє мешканцям Горностаївки приємну новину щодо відновлення вуличного освітлення. Роботи з підключення планується …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *