You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Змінено вартість біометричних паспортів

Змінено вартість біометричних паспортів

Міграційна служба України повідомляє, що 1 січня 2021 р. Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів.

Відтак, зміниться вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.
Вартість паспортів та посвідок відповідно до періоду їх видачі буде різною.
Паспорт громадянина України у формі картки вперше при досягненні 14-річного віку, до 20 робочих днів – видається безкоштовно.
Усім іншим паспорт громадянина України у формі картки: термін видачі до 20 робочих днів – 363 гривні (з них 126 грн – вартість адмінпослуги); до 10 робочих днів – 489 гривень (з них 252 грн – вартість адмінпослуги).
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон: до 20 робочих днів – 694 гривні, (з них 352 грн – вартість адмінпослуги); до 7 робочих днів – 1 046 гривень (з них 704 грн – вартість адмінпослуги).
Посвідка на тимчасове проживання: термін видачі до 15 робочих днів – 915 гривень (з них: 226 грн – вартість адмінпослуги, 34 грн – державне мито, 340 грн – адміністративний збір).
Посвідка на постійне проживання: до 15 робочих днів – 752 гривні (з них: 352 грн – вартість адмінпослуги; 315 грн – вартість бланка; 85 грн – державне мито).
Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2020, отримають документи за старою ціною.
Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2020, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *