You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ЗИМОВА КАЗКА ГОРНОСТАЇВЩИНИ

ЗИМОВА КАЗКА ГОРНОСТАЇВЩИНИ

Нарешті сніг

Дитинство – найщасливіша пора і безтурботний час. На жаль, ми розуміємо це тільки тоді, коли стаємо дорослими.

13 січня був для мене дивовижним ранком (рано заснула і чарівної краси «падання» снігу вночі не бачила). Отож, ви можете уявити моє здивування, коли я заходжу в кімнату до Марії будити її на дистанційне навчання (до речі, дітям подобається, вони почувають себе дорослими і поважними, ну малі – так точно) і бачу через вікно цю неймовірну зимову казку!
Нарешті сніг!
За вранішньою кавою перевіряю пошту, директ, крутезні людські сторіз про сніг – і в цьому переліку є повідом-лення від Свєти Дежифарової про прогулянку по снігу з дітьми, а значить на нас чекають нові «бомбічні» фото.
І почалось… Що брати, які светри одягати, клієнтів по часу переставляти (бо манікюр же ж ніхто не відміняв). АЛЕ ми не повинні пропустити зустріч дітей зі снігом і казкою.
Казка! Ви пам’ятаєте казку “12 місяців”?! Так от у мене асоціація Маріїних фото саме з нею! “Тепло ли тебе девица?!” – ну прекрасно ж!


Мене переповнюють емоції від перегляду шикарних робіт Світлани-чарівниці. Як же ж нам пощастило, що в нас є Ти! Безмежно вдячна. Ці світлини викликають у мене усмішку на обличчі і тепло в серці. Справжня диво-казка!
Диво… Диво не можна описати і довести. Для кожного воно своє. Для когось чуже диво зовсім не диво. Бо диво – то щось дуже особисте! Для мене це був дивовижний день, я провела його зі своїми дітьми, дітьми подруги-куми та хрещеницею. І нехай це був не цілий день, а декілька годин, і нехай у мого старшого сина немає таких дивовижних фото (бо підлітки вони такі “з перчиком” в характері), але є згадка в пам’яті про катання на санчатах та неідеальні фото на телефон, але вони всі так гріють мені душу!
Чому так багато написала – все просто: хочу в наступному році, як ФБ нагадає мені про цей день на сторінці, ще раз передивитися і згадати цю дивовижну красу!

Тетяна БУГРЕМЕНКО

Останнім часом сніг на Півдні України, зокрема на Херсонщині, рідкісне явище. Минуло вже пів зими – і нарешті перший сніг у січні потішив мешканців Горностаївщини. Ситуація на дорогах, звісно, важка – адже слизька дорога, погана видимість створюють додаткові проблеми. Однак для багатьох перший зимовий сніг став приємним бонусом. Вкриті снігом та інеєм дерева додають цьому дозвіллю зимового настрою. Тож на вулицях можна зустріти чимало дітей та дорослих, які фотографувалися біля засніжених дерев, а соцмережі почали рясніти гарними світлинами казкових краєвидів та зимових розваг дітей. Судячи зі світлин, справжня зима на Горностаївщині все-таки настала. Та чи надовго – знову обіцяють потепління. Щоб зберегти зимову казку, редакція газети зібрала фантастичну фотогалерею та замальовки користувачів мережі Фейсбук.


Світлини Кіри Дежифарової, Тетяни Бугременко, Світлани Дежифарової, Ольги Сагайдак, Володимира Тетерука, Юлії Ганзюк, Ліни Замули,
Наталі Зедерей, Ірини Сербіної, Тамари Кондратюк, Ірини Ткач, Юлії Ганзюк, Наталії Марухіної.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *