You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Для майбутніх чемпіонів

Для майбутніх чемпіонів

У селі Ольгине вже другий рік працює секція ДЮСШ з боксу. Тренер Сергій Федорук відповідально поставився до облаштування приміщення. Він знайшов благодійників, придбав матеріали та відремонтував тренувальну залу. І сьогодні дякує всім, хто долучився до цієї справи.
«Хочу подякувати людям, які фінансово та матеріально допомогли мені у ремонті спортивного клубу. Сергій Поляк, Сергій Ільюх, Олександр Гуртовий, Iгор Федорук, Андрій Кланцатий, Ростислав Савосюк – дякую, що ви підтримуєте спорт і бажаю вам міцного здоров’я. Також завдячую тим, хто підсобляв у ремонті – це Сергій Крижанівський, Євген Чудакевич, Олександр Рабинюк, Євген Глушков, Влад Березюк».


Тренер Сергій Федорук повідомив, що діти скоро будуть тренуватися ще у більш укомплектованій залі, де стоятиме боксерський ринг, працюватимуть на нових боксерських грушах та відпрацьовуватимуть техніку в нових боксерських перчатках.


Нагадаємо, нещодавно Горностаївська селищна рада передала для обладнання тренерської зали боксерське спорядження на понад 50 тисяч гривень.
Сам тренер займається єдиноборствами й бере участь у змаганнях.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *