You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Державний нагляд за дотриманням протиепідемічного режиму в умовах карантину триває

Державний нагляд за дотриманням протиепідемічного режиму в умовах карантину триває

Епідемія коронавірусу не стишує обертів. На Горностаївщині фахівці Держпродспоживслужби щоденно проводять перевірки торговельних закладів, дитячих садочків та закладів освіти, закладів громадського харчування, інших об’єктів щодо дотримання ними санітарних норм та правил під час карантину. Про результати обстежень розповідає начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Любов Шарко.

– Ще навесні, на початку карантину, уряд розробив рекомендації та запровадив певні обмеження, щоб стримати поширення COVID-19. Обмежувальні заходи та протиепідемічні вимоги стосуються всіх сфер життєдіяльності, а також їх мають дотримуватися громадяни. Деякі установи та зак-лади організували свою роботу дистанційно, в телефонному режимі або ж зменшивши кількість відвідувачів. Однак для сфери торгівлі ці вимоги не застосуєш, адже, безперечно, за будь-яких обставин громадяни повинні мати змогу, скажімо придбати хліб чи інші продукти. Та робити це потрібно без ризиків для здоров’я.
Тож, щоб зменшити загрозу поширення коронавірусу з-посеред продавців та покупців, чимало протиепідемічних заходів стосувалося роботи крамниць, ринків, кафе тощо. Передусім працівники сфери торгівлі допускаються до роботи лише за наявності захисної маски та проходження температурного скринінгу. Усі контактні поверхні – прилавки, дверні ручки тощо – повинні дезінфікуватись щотри години. Кількість відвідувачів не повинна перевищувати одну особу на 10 кв. метрів, мають бути антисептики. На покупців також поширюються обмеження, зокрема вони не можуть перебувати у крамниці без масок. При цьому і покупці, і продавці мають дотримуватись соціальної дистанції у 1,5 метра.


Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах торгівлі, ринках, закладах громадського харчування, аптеках, перукарнях, АЗС, поштових відділеннях, а також у закладах загальної середньої та дошкільної освіти. Все це спрямовано на недопущення поширення коронавірусної інфекції з-поміж працівників та відвідувачів закладів. Зазначу, що вся робота регламентується постановами Кабміну та головного санітарного лікаря. Додам: лише постанов головного санітарного лікаря, що стосуються заходів із недопущення розпов-сюдження коронавірусу – 57. І якщо насампочатку введення карантину були тимчасові рекомендації, то нині вже затверджені протиепідемічні заходи. Однак як тоді, так і нині, окрім роз’яснювальної роботи, ми здійснюємо щоденний моніторинг за дотриманням протиепідемічних заходів.
Так, із початку 2021 року фахівці Держпродспоживслужби перевірили 151 різноманітний господарський об’єкт. Власникам і працівникам наголошуємо на важливості дотримання карантинних заходів, роз’яснюємо норми й правила, а якщо є порушення – складаємо протоколи. Звісно, щодень відвідати усі заклади Горностаївщини неможливо фізично. Тож розподілили територію селища на своєрідні квартали та йдемо у заклади, які там розміщуються. Виїздимо і на села, щоправда не так часто, як хотілося б. У святкові та вихідні також відстежуємо дотримання протикарантинних норм. Перевірки здійснюємо і самостійно, і в складі ковід-патрулів, до яких залучаються поліцейські та представники органів влади.


Останній виїзд був до Костянтинівської територіальної громади. Також на початку січня відвідали дошкільні заклади освіти селища Горностаївки та села Каїр. Минулого тижня побували на Новій пошті, в декількох продуктових крамницях, аптеці, комунгоспі. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування. За станом на 16 січня, із початку року зафіксовано сімнадцять грубих порушень. Складені протоколи ми відправляємо до Головного управління – і вже там виносять постанови зі штрафними санкціями. Як засвідчують перевірки, найпоширеніші порушення – не здійснюється температурний скринінг працівників (або ж показники не фіксуються у спеціальному журналі), немає тимчасового маркування на підлозі задля дотримання покупцями соціальної дистанції, не дотримується масковий режим.
Із введенням локдауну, який триватиме до 25 січня, перевіряємо дотримання обмежень закладами харчування, зокрема вимоги реалізації замовлень лише на виніс, не тільки під час рейдів, а й робимо самі, так би мовити, контрольні закупки — замовляємо їжу з доставкою. Обслуговування відповідає нормам, їжа в одноразовому посуді тощо.
Окрім того, із листопада щодня здійснюємо у телефонному режимі моніторинг дотримання температурного режиму в усіх дитсадках та закладах освіти району. До речі, спеціальні зошити, до яких заносяться щодень показники температурного скринінгу кожного працівника мають бути в усіх без винятку закладах, установах та організаціях.
Варто зазначити, коли почали фіксуватися випадки захворювання на коронавірус безпосередньо на Горностаївщині, набагато зросла свідомість як громадян, так і фізичних осіб. Насамперед щодо дотримання маскового режиму, щоправда кратність заміни маски не завжди відповідає вимогам.
Контроль триває.
Нині період розповсюдження гострих вірусних захворювань (ГРВІ), що ускладнює протиепідемічну обстановку. Тож варто максимально обмежити контакти й без потреби не відвідувати місця масового скупчення людей.
Наголошу: до кінця лютого на території країни діє адаптивний карантин, за яким Херсонщина перебуває у помаранчевій зоні небезпеки. І закінчення локдауну 25 січня не означає, що епідемії немає. Тож дотримуйтеся усіх протикарантинних заходів. Основні вимоги залишаються незмінними: часто мити або обробляти антисептиком руки, дотримуватися соціальної дистанції, носити маски.
Хоча Держпродспоживслужба проводить широку інформаційну роботу задля запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, керівникам закладів потрібно й самим стежити за постановами та новими протиепідемічними вимогами. Остання постанова Кабміну з обмеженнями щодо діяльності закладів громадського харчування під час карантину набрала чинності 9 грудня 2020 року. Раджу із нею ознайомитися. Адже, як відомо, незнання норм, не звільняє від відповідальності.

Бережіть себе. Міцного усім здоров’я.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *