You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ГОРНОСТАЇВЩИНА ТРАДИЦІЙНО ВШАНУВАЛА ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

ГОРНОСТАЇВЩИНА ТРАДИЦІЙНО ВШАНУВАЛА ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

У Горностаївській територіальній громаді 15 лютого віддали данину поваги тим, хто здійснював миротворчу місію на території інших держав, хто проявив стійкість, мужність і з честю виконав завдання. Цього дня у Горностаївці традиційно зібралися воїни-інтернаціоналісти. Насампочатку поклали квіти до пам’ятних знаків – воїнам-афганцям, воїнам АТО, борцям за Незалежність України.

Під час урочистостей до присутніх звернулися селищний голова Дмитро Ляхно, заступник голови райдержадміністрації Олександр Сушко, засвідчивши свою глибоку повагу та шану усім, хто з честю виконав свій обов’язок, та для кого 15 лютого стало пам’ятним днем на все життя.
Вони зазначили, що особливою віхою у вітчизняній історії є участь наших співвітчизників в афганській війні. За час, що минув з моменту виведення радянських військ з Афганістану, цій війні давалися неоднозначні оцінки. І що б сьогодні не говорили про ті події, для країни і для народу воїни-афганці назавжди залишаться справжніми патріотами, готовими пожертвувати собою для захисту національних інтересів. Неоголошена і несправедлива афганська війна залишила після себе глибокі рани та нестаріючу пам’ять. Тисячі військовослужбовців віддали свої життя, виконуючи військовий обов’язок. Із початку війни на Сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист рідної землі від російських загарбників.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять воїнів, які загинули, померли від ран та різних недуг – учасників війни в Афганістані, а також воїнів-земляків, які загинули в зоні антитерористичної операції на Сході України.
Традицією стало й відвідування могил воїнів-інтернаціоналістів, які померли від хвороб. Напередодні голова Горностаївської селищної ради разом з головою спілки воїнів-інтернаціоналістів Володимиром Ступаком побували на кладовищах у Маринську, Ольгиному, Козачих Лагерях та Горностаївці. А після урочистостей – квіти до могил побратимів у селі Каїрах поклали Анатолій Пономарьов та Володимир Ступак.


…Для воїнів-інтернаціоналістів цікаву концертну програму підготували вихованці музичної школи, студії «Ластівочка» та вокальний гурт «Заспів».
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *