You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / Горностаївщина: майже 346 тисяч гривень надійшло від легалізації трудової зайнятості

Горностаївщина: майже 346 тисяч гривень надійшло від легалізації трудової зайнятості

Фахівці Горностаївської ДПІ постійно беруть участь у міжвідомчих робочих групах із легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Завдяки такій роботі місцевий бюджет за 11 місяців 2020 року додатково отримав 346 тис. гривень.

Зокрема, з початку року встановлено 76 приватних підприємців, які використовували працю 116 осіб без належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

Під час інспекційних відвідувань обстежуються місця здійснення підприємницької діяльності, податківці роз’яснюють роботодавцям важливість дотримання податкового та трудового законодавств.

У результаті до державної реєстрації залучено 40 громадян, які вели підприємницьку діяльність без реєстрації фізичної особи-підприємця. Як результат, – бюджет додатково отримав майже 72 тис. гривень податків і зборів.

У цілому завдяки оформленню трудових відносин до бюджету Горностаївщини додатково надійшло 134,7 тис. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 129,6 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та майже 10 тис. гривень військового збору.

За словами начальника Горностаївської ДПІ Олександра Ковальова, проблема неофіційної зайнятості присутня в усіх сферах життєдіяльності. Однак, це – ризик. Працівник може залишитися без грошей, пенсії та компенсацій (при травмі, наприклад), а роботодавець – отримати штраф.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області,

Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *