You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / Горностаївські платники сплатили понад 60 мільйонів гривень до місцевого бюджету

Горностаївські платники сплатили понад 60 мільйонів гривень до місцевого бюджету

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за десять місяців поточного року місцевий бюджет Горностаївського району отримав  60,5 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли майже на 4 млн гривень або на 7 відсотків.

Основну питому вагу у розрізі платежів забезпечують надходження зі сплати податку на доходи фізичних осіб та плати за землю. Протягом січня-жовтня 2020 року до місцевої скарбниці надійшло 33 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Ця сума перевищує відповідний показник 2019 року  на 1 млн гривень.

Друге місце у показниках надходжень посідає плата за землю – землевласники та землекористувачі сплатили 14 млн гривень, з приростом  на 2,2 млн гривень.

Єдиного податку у цьому році платники Гоностаївського району перерахували 12  млн гривень.

У податковій інспекції акцентують, що співпраця з представниками органів місцевого самоврядування необхідна задля вирішення соціальних питань та збільшення надходжень до місцевого бюджету. Адже ці кошти розподіляються на оплату праці вчителям, лікарям, ремонт доріг та інші роботи, пов’язані з благоустрієм Горностаївщини.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Минулорічні горностаївські нелегали стають бізнесменами

Напередодні Нового року начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *