You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ГОРНОСТАЇВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ РЕФОРМУВАЛИ: ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ

ГОРНОСТАЇВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ РЕФОРМУВАЛИ: ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ

Внаслідок адміністративно-територіальної реформи зазнала змін і структура Нацполіції. Тепер у Горностаївці створено сектор поліцейської діяльності № 1 Каховського районного відділу поліції (було відділення поліції). Змінився й очільник горностаївських правоохоронців – начальником сектору призначено Євгенія Вікторовича Титкова.

Нова модель діяльності Нацполіції запрацювала на початку 2021 року – її презентували 11 лютого на колегії Міністерства внутрішніх справ України. На структуру поліції Херсонщини, як і інших регіонів, значною мірою вплинули новий адміністративно-територіальний устрій держави та запровадження єдиного безпекового простору.
Відповідно до варіанту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня в Херсонській області створено 5 районів: Бериславський, Генічеський, Каховський (з центром у м. Нова Каховка), Скадовський та Херсонський. Тож у містах Берислав, Генічеськ, Нова Каховка, Скадовськ залишаються районні відділи поліції, а в місті Херсоні – районне управління Нацполіції. На території обслуговування інших колишніх районів працюватимуть відділення поліції та сектори поліцейської діяльності (у залежності від чисельності мешканців).
У мережі Каховського райвідділу поліції (м. Нова Каховка) відділення працюватимуть у місті Каховці та смт Великій Лепетисі, а в Горностаївці та Верхньому Рогачику – сектори поліцейської діяльності.
В обласному управлінні поліції стверджують, що вже існуючі органи поліції не будуть закриватися, працівників не звільнятимуть, відбудеться лише оптимізація управлінських функцій і кадрів у поліції. Натомість збільшиться кількість дільничних офіцерів поліції, ювенальних поліцейських, а у подальшому – і поліцейських офіцерів громад.
Як працюватиме служба поліції на Горностаївщині – редакція газети «Сільські новини» з’ясувала, поспілкувавшись із начальником сектору поліцейської діяльності № 1 Каховського відділення Каховського районного відділу поліції Євгенієм Титковим.
Сектор поліцейської діяльності № 1, який базується у селищі Горностаївці, обслуговуватиме дві територіальні громади – Горностаївську та Костянтинівську, – повідомив Євгеній Титков. – Працюватиме 16 поліцейських. Якщо говорити про структуру, то на базі нашого сектору залишилося троє дільничних інспекторів, троє оперуповноважених, група реагування патрульної поліції. Також працюватимуть прикомандировані інспектор із ювенальної превенції – адже робота з дітьми дуже важлива, та інспектор дозвільної системи – позаяк дуже багато зареєстровано зброї на території наших двох громад. На виклики чи повідом-лення громадян негайно виїздитиме група реагування, а якщо злочин буде кримінального характеру, то в такому випадку працюватиме і група з Каховського відділення поліції – працівник розшуку, слідчий та дізнавач.
За словами начальника сектору поліцейської діяльності Євгенія Титкова, у Костянтинівці планується нинішнього року створити поліцейську станцію, і на території громади працюватиме дільничний офіцер поліції. Приміщення там уже є. Щоправда, з керівником громади це питання ще не обговорювали.
Стосовно звільнення працівників, то такого не відбулося. Усі працівники поліції, які працювали в Горностаївському відділенні, мають роботу – декого в рамках кадрової ротації перемістили за їх бажанням до інших відділів та відділень Херсонщини.
А громадянам немає чого турбуватися – вони не відчують змін, – зазначив Євгеній Титков. – Адже в роботі поліцейських нічого не змінилося – вони, як і раніше, реагують та виїжджають на виклики, розслідують злочини й правопорушення та шукають злочинців. Усе теж саме. Просто відбулася зміна структури. Адже повідомлення надходять на 102 до Херсона, виклик спрямовують на нас, або на Каховське відділення, залежно від ступеня тяжкості злочину. І на подію виїздить група реагування, або ж слідчо-оперативна група.
У тому, що нова модель діяльності поліції жодним чином не вплине на отримання мешканцями Херсонської області кваліфікованих поліцейських послуг у будь-який час доби та не погіршить якість поліцейського обслуговування громад, завіряє і нaчaльник ГУНП у Xepcoнcькiй oблacтi Oлeкcaндp Пpoкудiн. За його словами, громадяни матимуть можливість впливати на напрями роботи поліції, будуватимуть продуктивний діалог із поліцейськими та взаємодіятимуть на засадах партнерства.
Цікавилася Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В Україні – 16 427 нових випадків коронавірусу

В Україні минулої доби зареєстровано 16 427 випадків зараження коронавірусом, водночас одужало 11 148 осіб. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *