You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ГАРНИЙ ВЧИНОК ШЕСТИКЛАСНИКА

ГАРНИЙ ВЧИНОК ШЕСТИКЛАСНИКА

Минулого тижня шестикласник Олександр Солоха допоміг у гасінні сухостою, що загорівся у селищному парку.

Селищний парк – одне з місць, де навесні і влітку часто горить суха трава. Вдень і тепер, у вересні, ще спекотно, тож, щоб сталася пожежа, досить недопалка чи сірника, необережно кинутого у траву. Лише за два дні – 7 і 8 вересня – аж тричі виїздили вогнеборці районної пожежно-рятувальної служби на загоряння в селищному парку.
Не тільки свідками одного з таких загорянь стали перехожі, а й долучилися до гасіння сухої трави. Помітив і намагався підручними засобами не дати розростися полум’ю мешканець будинку, розташованого неподалік. Часу на роздуми не було. Це зрозумів і поквапився на підмогу шестикласник ліцею № 1 Олександр Солоха. Варто сказати, що в парку, крім нього, було ще двоє школярів, які стежили за всім, що відбувалося, і продов-жували відпочивати.
Проходячи парком, побачив, що горить трава, а Олег Володимирович намагається загасити вогонь, – скромно мовив О. Солоха. – Тож я підійшов і став допомагати. Потім нагодився Володимир Петрович…
За цими ніби звичайними словами постає небайдужість та відповідальність. І нехай підмога школяра була, можливо, й не надто великою, та, на відміну від однолітків, Олександр не був байдужим, не пройшов мимо. Це ще раз засвідчує, що допомогти в критичній ситуації може лише чуйна, добра та співчутлива людина. Саме так характеризує Олександра класна керівниця Катерина Володимирівна Осламова. За її словами, шестикласник і в освітньому закладі активний, товариський, доброзичливий, за потреби завжди найпершим запропонує допомогу.
Ми інколи зосереджуємося на елементарних проблемах і в буденності забуваємо, що все починається з добра – з уміння радіти і співчувати, допомагати іншим, роблячи це не заради вигоди, не на показ, а безкорисливо, за велінням серця. І гарний вчинок Олександра, можливо, змусить задуматися про те, що ж головне в нашому житті.


Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ВУЛИЦЯХ ГОРНОСТАЇВКИ ДО КІНЦЯ РОКУ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 158 ЛІХТАРІВ

Селищна рада повідомляє мешканцям Горностаївки приємну новину щодо відновлення вуличного освітлення. Роботи з підключення планується …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *