You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ВІДБУЛОСЯ СВЯТО СПОРТУ

ВІДБУЛОСЯ СВЯТО СПОРТУ

Минулого тижня у Горностаївці відбувся спортивний захід – депутати селищної ради Сергій Поляк та Сергій Ганзюк влаштували святковості на одному з майданчиків, які декілька років тому облаштували на своїх округах.

– Ми вважаємо, що спорт – одна з найголовніших складових для здоров’я та розвитку дітей, – висловив спільну думку С. М. Поляк. – До заняття спортом з дитинства заохочуємо й синів, які в нас обох підростають.
Щоразу організатори намагаються розширити коло учасників та урізноманітнити змагання. Зокрема, нині показали справжню майстерність у вправах з гирями та на турнику учні й випускники Горностаївського закладу освіти – вихованці спортивного клубу «Максимус» (тренер Максим Багжанов).
Також, традиційно, відбувся футбольний турнір (почесний суддя директор ДЮСШ Олександр Іщик). Чотири футбольні команди змагалися в двох вікових групах.
Учасники та вболівальники отримали заряд позитиву й безліч гарних емоцій. Окрім того, переможених у товариському матчі не було: кожна команда отримала подарунки – футбольні м’ячі. Завершилося свято спорту солодким столом, смаколики на який надали доброчинці Віктор Тітков та Сергій Корольов.


Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *