You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ВСТАНОВИЛИ ГОЙДАЛКУ НА ДИТЯЧОМУ МАЙДАНЧИКУ БАГАТОПОВЕРХІВКИ, ЩО НА ОКОЛИЦІ СЕЛИЩА

ВСТАНОВИЛИ ГОЙДАЛКУ НА ДИТЯЧОМУ МАЙДАНЧИКУ БАГАТОПОВЕРХІВКИ, ЩО НА ОКОЛИЦІ СЕЛИЩА

Найдорожче, що є в житті дорослих, – це діти. Саме з ними пов’язані всі наші добрі справи, надії та прагнення. Найменші мешканці багатоквартирного будинку, що на вулиці Покровській, 305, отримали гарний подарунок – каруселі. Нову сучасну гойдалку придбали і встановили на облаштованому біля багатоповерхівки дитячого майданчику депутат районної ради Володимир Луговець та депутат селищної ради Юрій Васильєв. Скажемо, що це задоволення не із дешевих – придбання та доставляння вартувало близько 15 тисяч гривень.
Дуже задоволені, що у дворі встановили новий атракціон-каруселі мешканці «будинку на відшибі» – позаяк будинок знаходиться далеко від центру, з малечею не находишся на облаштовані там дитячі майданчики. А дітей вистачає і своїх, і гостей – приходять матусі розважити хлопців та дівчат, які не мешкають у цій багатоповерхівці.
Нову гойдалку облюбувала дітвора й уже активно проводить там час. І дивлячись на щасливі дитячі обличчя розумієш: потрібно зовсім небагато, щоб їхні очі сяяли радістю.
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ВУЛИЦЯХ ГОРНОСТАЇВКИ ДО КІНЦЯ РОКУ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 158 ЛІХТАРІВ

Селищна рада повідомляє мешканцям Горностаївки приємну новину щодо відновлення вуличного освітлення. Роботи з підключення планується …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *