You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Врятували лебедя

Врятували лебедя

Відносно тепла і малосніжна зима, яку ми спостерігаємо останніми роками, дозволяє лебедям залишатись вдома. Цього красеня, примерзлого на Дніпрі в районі пляжу, знайшли мешканці Горностаївки – Ада Бойко з донькою та зятем – і принесли до себе в квартиру будинку по вулиці Партизанській. Відігрівши та протримавши його декілька днів у квартирі, жінка знайшла кому віддати, щоб його доглянули – місцевому підприємцю Євгенію Гур’янову. Це ентузіаст, який вже багато років тримає вдома різних видів тварин та птахів, навіть організовував міні-зоопарк у Горностаївці.
…Нині півсотні лебедів зимують на території Парку «Кам’янська Січ». У не замерзаючих водоймах є достатньо їжі для птахів, а від холодів їх захищає пір’я і шар жиру. Зграя з 50 особин вільно почувається у водах Каховського водосховища. Співробітники Національного природного парку «Кам’янська Січ» підгодовують лебедів у морози. Для годування птахів і тварин агропідприємство «Злато Таврії» надало 8 тонн зернових відходів.
Світлина Є. Гур’янова

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *