You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / БЛИСКУЧИЙ ВИСТУП

БЛИСКУЧИЙ ВИСТУП

Вихованці клубу «КІТ» під тренерством володаря «чорного поясу» з контактного карате, працівника Горностаївського відділення поліції Миколи Кітченка у складі збірної команди Херсонської Федерації “Контактного карате» вибороли друге загальнокомандне місце у кубку України з «Контактного карате».

Змагання відбулися у місті Миколаєві та об’єднали найкращих представників різних спортивних клубів з усіх куточків України. 17 спортсменів горностаївського клубу «КІТ» віком від 5 до 19 років увійшли до команди Херсонської Федерації “Контактного карате». У напружених поєдинках хлопці та дівчата виборювали звання найсильніших. В особистих заліках горностаївські спортсмени посіли 12 перших місць та отримали золоті медалі. Завдяки перемогам спортсменів клубу збірна команда Херсонщини посіла почесне друге загальнокомандне місце, поступившись лише господарям змагань.
Чергова перемога учнів та їх наставника Миколи Кітченка вкотре довела, що на Херсонщині вихованці спортивного клубу «КІТ» – найсильніші!


Поліція Херсонської області

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Минулорічні горностаївські нелегали стають бізнесменами

Напередодні Нового року начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *