You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ЯК ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ВЧИТЕЛЯМИ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ВЧИТЕЛЯМИ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ

Побувавши в перший день навчання в Червоноблагодатненському закладі освіти та дізнавшись, що там не вистачає багатьох учителів-предметників, вирішила з’ясувати, яка ж ситуація загалом у районі з кадрами вчителів.

Сказати, що це завдання виявилося занадто складним не можу, бо не звикла зупинятися на півдорозі. Втім, і не зовсім простим, адже таких даних загалом у районі ні в кого немає. Районна державна адміністрація такою інформацією не володіє, мотивуючи тим, що всі повноваження з організації роботи закладів освіти передано в ОТГ.
Довелося збирати інформацію по об’єднаним територіальним громадам. Тож сьогодні – про те, як сільські школи забезпечені викладачами та як «здобуватимуть освіту» 120 червоноблагодатненських здобувачів освіти й інших шкіл, коли не вистачає вчителів?
Насамперед слід зазначити, що нинішнього року в заклади освіти Горностаївської ОТГ на 1 вересня не прибуло жодного молодого спеціаліста, а до Костянтинівської ОТГ – один учитель математики. На серпневих нарадах кадровим питанням особливої уваги не приділяли.
На запит редакції газети відділ освіти, молоді та спорту Горностаївської ОТГ надав інформацію, що у закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради працює 166 педагогічних працівників, з них 50,5 % мають вищу та першу категорії, крім того, звання «Вчитель-методист» – 4, «Старший учитель» – 13.
Директори закладів освіти Горностаївської селищної ради щорічно аналізують кадрове забезпечення, вчасно надають звітність про наявність вакансій до Горностаївського центру зайнятості, – прокоментувала си-туацію начальник відділу Валентина Кирпота. – Інформацію про потребу в кадрах ми тричі надавали до Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації. Стосовно Червоноблагодатненського зак-ладу освіти, то там справді були на 2 вересня вакансії вчителів початкових класів, інформатики, географії, біології, англійської мови. А на 16 вересня кількість вакансій зменшилася – відбулося призначення педагогічних працівників на вищевказані посади. Вакантною у цьому закладі освіти залишилася лише посада вчителя англійської мови, тож ці години розподілено між іншими педагогами.
Практика довантаження вчителів іншими годинами практикується в багатьох сільських закладах освіти і не лише тому, що там не вистачає деяких фахівців. Така практика пояснюється відсутністю повного тижневого навантаження окремих предметників і мало хто з учителів прийде на неповну ставку в село працювати.
Тож у сільських закладах Горностаївської ОТГ із 166 педагогічних працівників 21 (тобто 12,7 %) здійснюють викладання двох і більше предметів. Утім, як завірили у відділі освіти, молоді та спорту, наразі у закладах освіти Горностаївської селищної ради викладаються всі навчальні предмети відповідно до інваріантної складової навчального плану.
У закладах освіти Костянтинівської ОТГ завіряють, що теж усі предмети викладаються. Але така ж ситуація, як і в інших сільських школах: через малу кількість годин деяких предметів, важко залучити відповідних фахівців, тому довантажують вчителів іншими годинами. Приміром, молодий спеціаліст, яка прийшла цього року, викладає математику в двох закладах освіти, що розташовані в різних селах.
Як бачимо, сільські школи (і не лише в нашому районі) таки потребують молодих спеціалістів, адже чимало вакансій закриваються за рахунок праці пенсіонерів і вчителів, які одразу викладають кілька предметів. Вочевидь, такий підхід несумісний з якісною освітою, оскільки вчитель просто не в змозі якісно готуватися до кожного предмета, якісно опрацьовуючи кожну тему. А ще низький рівень заробітної плати на тлі загального низького рівня життя села робить практично неможливим залучення кваліфікованих кадрів у сільські школи.
Комплексно подолати низку проблем з освітянськими кадрами, пов’язаних з особливостями сільської місцевості, пропонують за рахунок створення опорних шкіл. Але дискусії щодо цього ще тривають.
Тож, ймовірно, наразі для підготовки молодих фахівців потрібно більш ефективно використовувати обласні та місцеві програми «Розвиток людського капіталу» та «Впровадження обласних стипендій», які діють на Херсонщині. Нагадаємо, на програму розвитку людського капіталу минулого року було виділено понад 2 мільйони гривень, що дозволило 235 випускникам та військовослужбовцям вступити до вишів Херсонської області, з них 40 осіб здобувають саме освітянську освіту. Чи є в їх числі випускники нашого району – це інша тема, яка буде висвітлена пізніше.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *