You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ЩО ХОЧЕМО ЖИТИ КРАЩЕ – ВОЛАЄМО, АЛЕ НЕ БЕРЕЖЕМО ТОГО, ЩО МАЄМО

ЩО ХОЧЕМО ЖИТИ КРАЩЕ – ВОЛАЄМО, АЛЕ НЕ БЕРЕЖЕМО ТОГО, ЩО МАЄМО

«Що робити!!!??? Як виправити ситуацію??? (Спортмайданчик школи #1) Як бачимо, “каратистів” у нас вдосталь, на жаль, не вистачає вихованої молоді» – так прокоментував у Фейсбуці Сергій Ганзюк світлини зі зламаною огорожею на території спортивного майданчика Горностаївського ліцею.

І справді, що робити? Про моральне обличчя тих, хто таке коїть – вже не вистачає слів говорити. Ми не раз розповідали про псевдоподвиги окремих неадекватних представників горностаївської молоді, які не знають, як самовиразитися (не схильні думати, що це роблять представники зрілого віку). Зовсім недавно ми подавали в газеті інформацію про побиті вікна у місцевому музеї, трохи раніше про розтрощену огорожу на території ринку. Хто це робить? Очевидно ті, хто неспроможний багато й наполегливо працювати, а здатні на негідні дії – зокрема псувати та ламати громадське майно.
Такі вчинки іноді дають підстави думати, що може й не потрібно нашій молоді створювати комфортні умови для їх дозвілля та відпочинку, можливо, їм подобається копирсатися в смітті, бруді, серед понівечених лавок, пошкодженого обладнання спортивних та дитячих майданчиків…
– Не знаю, що потрібно нашій молоді, аби вони навчилися цінувати те, що робиться для їхнього блага, – під час нашої розмови прокоментував останній факт із потрощеним парканом голова Горностаївської ОТГ Дмитро Ляхно. – Нещодавно був на зустрічі з учнями Горностаївського ліцею з назвою «Сто запитань професіоналу», говорили на різні теми, в тому числі й про благоустрій селища. Здавалося, правильно мислять. Та невдовзі після цього було потрощено огорожу. Звісно, хочеться робити, щоб у молоді, у мешканців громади були можливості для здорового способу життя, активного та змістовного відпочинку. Та іноді задумуєшся – можливо, всього цього і не потрібно?
Чим заважала огорожа, на яку витратили з бюджету значні кошти, і яких завжди не вистачає, щоб закрити усі «дірки»? Чим можна пояснити поведінку тих, хто нищить громадське майно? Хіба що, вибачте, розумовою відсталістю чи психічними розладами. І виправдання цьому немає.
Чому ці факти час від часу повторюються? Можливо й тому, що поліція не завжди може знайти винних, а безнаказаність знову спонукає їх до “геройства”?..
Та й не віриться, що ніхто нічого не чув і не бачив, коли нищили паркани, били вікна у музеї. Мабуть їм байдуже, до всього, що відбувається.
– Хочеться, аби до тих неадекватних представників молоді, які вчиняють ганебні вчинки, було відповідне ставлення їхніх ровесників, щоб усі мешканці громади пройнялися відповідальністю за збереження громадського майна, – зазначив очільник Горностаївської громади.
Справді, як зазначали в коментарях під світлинами з розбитим парканом мешканці Горностаївки, якось сумно, що хоча ми всі волаємо, що хотіли б жити краще, а на ділі нічого доброго не робимо та не вміємо примножувати й берегти…
Та не хотілося б думати, що лише страх покарання за свої безчинства може зупинити таких молодиків…

Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

УСПІХИ ДІТЕЙ

Незважаючи на карантин, наші діти – учні дитячої музичної школи, викладач Ганна Дмитрівна Кушнаренко – дистанційно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *