You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / «ШКІДЛИВІ» ЗВИЧКИ ХЕРСОНЦІВ ПОПОВНИЛИ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ НА 29 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

«ШКІДЛИВІ» ЗВИЧКИ ХЕРСОНЦІВ ПОПОВНИЛИ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ НА 29 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

З початку року херсонці-платники акцизного податку поповнили місцеві бюджети Херсонщини на 29,0 млн. гривень. Від зазначеної суми 25,2 млн. грн. складає акцизний податок з реалізації алкогольних та тютюнових виробів та 3,8 млн. грн. – плата за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі підакцизними групами товарів.

Платники податків Херсонського управління перерахували 20,1 млн. грн., або 70 відс. від загальної суми надходжень. Підприємці, які перебувають на податковому обліку Новокаховського управління, внесли 7,7 млн. грн. податку. Це на 1,7 млн. грн. більше відповідного показника минулого року. Суб’єкти господарювання Генічеського управління сплатили 1,2 млн. грн. акцизного податку, що на 0,2 млн. грн. більше, ніж торік.

Нагадаємо: суб’єкти підприємницької діяльності можуть здійснювати торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності відповідної ліцензії.

Аби отримати ліцензію суб’єкт господарювання має звернутися з відповідними заявою та документами на отримання ліцензії можна надіслати на електронну адресу:LICENZIYA@ONLINE.UA. Перелік виданих ліцензій на право зберігання пального оновлюється на сайті ДПС У країни за посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki–reestriperelik/reestri/

Телефон для довідок (0552) 42-76-64

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області,  Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *