You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ЧЕРВОНОБЛАГОДАТНЕНЦІ ПРИЧЕПУРИЛИ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

ЧЕРВОНОБЛАГОДАТНЕНЦІ ПРИЧЕПУРИЛИ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

Червоноблагодатненському будинку культури вже понад 50 років. Саме тут проходять усі важливі заходи, починаючи з виборів та сходів села, і закінчуючи святами та дискотеками для молоді.

Останнім часом будівля закладу культури мала зовні не зовсім привабливий вигляд. Активні мешканці села Червоноблагодатне самостійно організували толоку, щоб причепурити будинок культури. За декілька днів вони підшпаклювали стіни та побілили велику будівлю. У планах активісток ще побілити та пофарбувати всередині Будинку культури.
Матеріально допомогли здійснити добру справу Геннадій Шура, Сергій Чернявський, Наталія Гудзовата, Володимир Данильчик, Віктор Гудзоватий, Андрій Завізьон. А потрудилися на благо громади – допомагали білити та фарбувати Будинок культури – Наталія Ніколаєва, Лариса Крамська, Анна Селюк, Ольга Шура, Тетяна Бенедисюк, Наталія Карпік, Лілія Гудзовата, Неля Скопич, Аліна Коломієць, Кароліна Плясун, Ірина Завізьон.


Селищна рада дякує всім, хто долучився до поточного ремонту сільського Будинку культури. Приємно, що червоноблагодатненці укотре підтвердили: всі ми хочемо, щоб наше село ставало дедалі кращим. А зробити це ми можемо лише спільними зусиллями.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *