You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / «ФАБРИКА ЗІРКОВИХ ВИХОВАТЕЛІВ-2019»

«ФАБРИКА ЗІРКОВИХ ВИХОВАТЕЛІВ-2019»

На базі ясел-садка № 2 Горностаївської селищної ради відбувся конкурс «Фабрика зіркових вихователів – 2019».

Селищний голова Дмитро Ляхно привітав учасників та наголосив, що для малюків найголовніше мати поруч щирих, відданих педагогів, які своїм досвідом та вміннями виховують і примножують цінності у кожної дитини.
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Валентина Кирпота зазначила: професія вихователя надзвичайно важлива, оскільки у дошкільному віці формується індивідуальність дитини та закладаються основи її здоров’я.
Маючи в арсеналі власний стиль, професійні задатки конкурсантки продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності. Тож у розмаїтті талановитих виступів членам журі складно було визначити переможців. За підсумками конкурсу, титул «Зіркового вихователя» вибороли Карина Зіняк (вихователька ясел-садка № 2, смт Горностаївка) та Наталія Шевчик (учитель-логопед закладу дошкільної освіти «Теремок», с. Козачі Лагері), розділивши між собою перше місце. Не на багато балів відстала від переможниць і вихователька ЗДО № 1 «Малятко» Анна Найдьонова, яка отримала друге місце. Третє місце посіла Ніна Малахова, вихователька ясел-садка «Сонечко» Горностаївської селищної ради. Місоченко Наталія Вікторівна (вихователька ясел-садка «Буратіно», с. Ольгине) відзначена Подякою селищного голови, а переможці конкурсу – Грамотами.
Завідувачка КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради» Світлана Ковалюк подякувала учасникам за високу професійну майстерність. Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері. А позитивні емоції та гарний настрій під час підрахунку балів дарували вихованці ясел-садка № 2.

За подівомленням Горностаївської ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПІДТРИМКА У ВАЖКІ ЧАСИ. ЩО ПРОПОНУЄ ДЕРЖАВА АГРАРІЯМ?

Зима завдала непоправної шкоди сільському господарству. За оцінками Міністерства економіки, цьогоріч втрати врожаю очікуються на близько …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *