You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / «ФАБРИКА ЗІРКОВИХ ВИХОВАТЕЛІВ-2019»

«ФАБРИКА ЗІРКОВИХ ВИХОВАТЕЛІВ-2019»

На базі ясел-садка № 2 Горностаївської селищної ради відбувся конкурс «Фабрика зіркових вихователів – 2019».

Селищний голова Дмитро Ляхно привітав учасників та наголосив, що для малюків найголовніше мати поруч щирих, відданих педагогів, які своїм досвідом та вміннями виховують і примножують цінності у кожної дитини.
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Валентина Кирпота зазначила: професія вихователя надзвичайно важлива, оскільки у дошкільному віці формується індивідуальність дитини та закладаються основи її здоров’я.
Маючи в арсеналі власний стиль, професійні задатки конкурсантки продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності. Тож у розмаїтті талановитих виступів членам журі складно було визначити переможців. За підсумками конкурсу, титул «Зіркового вихователя» вибороли Карина Зіняк (вихователька ясел-садка № 2, смт Горностаївка) та Наталія Шевчик (учитель-логопед закладу дошкільної освіти «Теремок», с. Козачі Лагері), розділивши між собою перше місце. Не на багато балів відстала від переможниць і вихователька ЗДО № 1 «Малятко» Анна Найдьонова, яка отримала друге місце. Третє місце посіла Ніна Малахова, вихователька ясел-садка «Сонечко» Горностаївської селищної ради. Місоченко Наталія Вікторівна (вихователька ясел-садка «Буратіно», с. Ольгине) відзначена Подякою селищного голови, а переможці конкурсу – Грамотами.
Завідувачка КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради» Світлана Ковалюк подякувала учасникам за високу професійну майстерність. Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері. А позитивні емоції та гарний настрій під час підрахунку балів дарували вихованці ясел-садка № 2.

За подівомленням Горностаївської ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ХЕРСОНЦІ СПЛАТИЛИ 271 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

За 11 місяців 2019 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 271,5 млн. грн. військового збору. Це на 29,3 млн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *