You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020» У НОМІНАЦІЇ «ХІМІЯ»

«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020» У НОМІНАЦІЇ «ХІМІЯ»

26 листопада 2019 року Онишко Тетяна Сергіївна, вчитель хімії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області, продовжила участь у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Хімія», який відбувся на базі Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради.

У цей день учасники змагались у конкурсному випробуванні «Урок», у результаті якого Тетяна Сергіївна засвідчила методичну компетентність та творчий підхід, уміння налагоджувати контакт з дітьми, застосовувати активні форми і методи навчання, спрямовувати діяльність здобувачів освіти на практичне засвоєння програмового матеріалу.

За підсумками двох днів Конкурсу (20 листопада, 26 листопада 2019 року) та відповідно до загальної кількості балів, одержаних під час конкурсних випробувань, фаховим журі Онишко Тетяну Сергіївну, вчителя хімії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області, визначено переможцем.

Конкурс триває. Тетяна Сергіївна продовжить участь у другому (обласному) турі Конкурсу. Бажаємо їй творчої наснаги, невичерпних сил та енергії, гарних результатів.

 

Горностаївська Селищна Територіальна Громада

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ХЕРСОНЦІ СПЛАТИЛИ 271 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

За 11 місяців 2019 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 271,5 млн. грн. військового збору. Це на 29,3 млн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *