You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / СТОП БЕНЗИНОВОМУ ПІДПІЛЛЮ НА ХЕРСОНЩИНІ

СТОП БЕНЗИНОВОМУ ПІДПІЛЛЮ НА ХЕРСОНЩИНІ

Як щойно повідомили спеціалісти управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на території Генічеського та Новотроїцького районів проведені контрольні рейди АЗС та АГЗС, які здійснювали підприємницьку діяльність із суттєвими порушеннями вимог чинного законодавства.

        Податківці провели фактичні перевірки двох АЗС та двох АГЗС, які розташовані у Генічеську, смт. Сиваське та с. Чкалове. Під час проведених заходів були встановлені порушення вимог Закону України від  19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (із змінами та доповненнями). А саме здійснення роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним.

          За підсумками проведених перевірок до 4 суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на суму 1,0 млн. грн., по 250,00 тис. грн. – кожному платнику податків. Перевірки тривають.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *