You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ, ШАШОК, ШАХІВ, НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ, ШАШОК, ШАХІВ, НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

На Горностаївщині стало доброю традицією відзначати Міжнародний жіночий день 8 березня аматорськими змаганнями з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу. У цьому році на старт вийшло дві жіночих та три чоловічих волейбольних команд. Всі команди, а це жіночі -ДЮСІІІ, збірна із смт. Горностаївка, та 3 чоловічих – із с. Червоноблагодатного, с Ольгине та м. Берислав прибули на волейбольний турнір з метою перемоги.

Турнір проводився за коловою системою з трьох партій. Командна гра вимагала від кожного спортсмена спритності, вміння, професійної майстерності. Учасники змагань проявили справжній спортивний характер і показали гарну гру. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортзалі протягом всіх змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою.
За результатами змагань з-поміж жінок перемогу в турнірі св’яткували спортсменки жіночої збірної команди із смт Горностаївка (капітан Марина Троян), “срібло” здобула команда дівчаток із ДЮСШ (капітан Єлизавета Мошта). У напруженій боротьбі з-посеред чоловічих команд призерами стала команда м. Берислав (капітан Андрій Костюк), ІІ місце посіла команда з села Ольгине (капітан Олексій Ващук), ІІІ – за командою с. Червоноблагодатне капітан (Георгій Бутирін).


З-поміж юних шашистів найсильніші Серьогін Андрій, Коган Георгій, Савченко Іван, Савченко Наталія, Савченко Єлизавета із смт Горностаївки, З – посеред шахістів – Герасимович Єгор, Савченко Андрій, Мальцев Михайло із смт Горностаївка, Найкраще тримали тенісний м’яч Бутирін Георгій, Чесак Сергій з с. Червоноблагодатне та ІІІ місце виборов Алєксєєнко Артур смт. Горностаївка. Кращими в грі з настільного тенісу між жінками стали Троян Марина, Чистик Юлія та Валентина Крамар. Переможцям вручено грамоти, та кубок. Висловоюємо слова щирої подяки за підтримку та матеріальну допомогу в розвитку спорту в громаді, за розуміння необхідності розвитку здорового способу життя в старостинському окрузі в.о. старости Червоноблагодатненського старостинського округу Бенедисюк С. О.
Окрема вдячність за призи БО Благодійному фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».

Дюсш Горностаївська

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА МЕДИЧНІ ПИТАННЯ

В останні дні червня відбулася 38 сесія Горностаївської районної ради. З 26 депутатів у роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *