You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ, ШАШОК, ШАХІВ, НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ, ШАШОК, ШАХІВ, НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

На Горностаївщині стало доброю традицією відзначати Міжнародний жіночий день 8 березня аматорськими змаганнями з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу. У цьому році на старт вийшло дві жіночих та три чоловічих волейбольних команд. Всі команди, а це жіночі -ДЮСІІІ, збірна із смт. Горностаївка, та 3 чоловічих – із с. Червоноблагодатного, с Ольгине та м. Берислав прибули на волейбольний турнір з метою перемоги.

Турнір проводився за коловою системою з трьох партій. Командна гра вимагала від кожного спортсмена спритності, вміння, професійної майстерності. Учасники змагань проявили справжній спортивний характер і показали гарну гру. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортзалі протягом всіх змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою.
За результатами змагань з-поміж жінок перемогу в турнірі св’яткували спортсменки жіночої збірної команди із смт Горностаївка (капітан Марина Троян), “срібло” здобула команда дівчаток із ДЮСШ (капітан Єлизавета Мошта). У напруженій боротьбі з-посеред чоловічих команд призерами стала команда м. Берислав (капітан Андрій Костюк), ІІ місце посіла команда з села Ольгине (капітан Олексій Ващук), ІІІ – за командою с. Червоноблагодатне капітан (Георгій Бутирін).


З-поміж юних шашистів найсильніші Серьогін Андрій, Коган Георгій, Савченко Іван, Савченко Наталія, Савченко Єлизавета із смт Горностаївки, З – посеред шахістів – Герасимович Єгор, Савченко Андрій, Мальцев Михайло із смт Горностаївка, Найкраще тримали тенісний м’яч Бутирін Георгій, Чесак Сергій з с. Червоноблагодатне та ІІІ місце виборов Алєксєєнко Артур смт. Горностаївка. Кращими в грі з настільного тенісу між жінками стали Троян Марина, Чистик Юлія та Валентина Крамар. Переможцям вручено грамоти, та кубок. Висловоюємо слова щирої подяки за підтримку та матеріальну допомогу в розвитку спорту в громаді, за розуміння необхідності розвитку здорового способу життя в старостинському окрузі в.о. старости Червоноблагодатненського старостинського округу Бенедисюк С. О.
Окрема вдячність за призи БО Благодійному фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».

Дюсш Горностаївська

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *