You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / СЛОВО РЕДАКТОРА

СЛОВО РЕДАКТОРА

Нинішній 2020 рік для Горностаївської газети «Сільські новини» ювілейний – у січні виповнюється 85 років звідтоді, як вийшов перший номер. Упродовж свого існування вона мала кілька назв: «Сталінець», затим «Заповіт Ілліча», а з 1965 року – «Сільські новини». За цей час ми 9 000 разів приходили в домівки краян. Пишаємося цим і розуміємо свою відповідальність перед вами, шановні читачі.

Сьогоднішній номер «Сільських новин» – це нова відправна точка нашої газети. Ми радіємо зустрічі з нашими багаторічними та новими читачами. І традиційно аналізуємо минулий рік, плануємо нові зустрічі з читачами.
Що говорять читачі про газету? Як зав-жди, є задоволені, а є й незадоволені… Більшість із цікавістю читають про все. Вони хочуть знати, що відбувається у районі, в громадах, хочуть порівнювати розвиток різних ОТГ, цікавляться, що відбувається в школах, як реформують медицину, сподіваються знайти відповіді на запитання про соціальну допомогу, пенсії тощо. Редакція намагається допомогти прихильникам газети якомога більше отримати інформації.
Водночас, є читачі, які висловлюють зауваження, зокрема, що публікації про діяльність органів самоврядування та державної влади просто не потрібні, і фотографії перших осіб їх дратують. Безумовно, є й такі, що нам робили зауваження, чому ми мало пишемо про діяльність громад, зокрема, чому зникла в газеті сторінка Костянтинівської ОТГ, чому мало повідомляємо про Каїрський старостинський округ… Звісно, причини є, однак не будемо про них сьогодні говорити. Лише скажемо, що листам та повідомленням наших читачів ми завжди раді й обов’язково розміщуємо в газеті.
Втім, нині в Інтернет-мережі розміщують багато інформації (на чому й наголошують керівники та депутати громад – буцімто їм не потрібна газета), і є можливість ознайомитися про події в громадах. Коли ми про це говоримо нашим читачам, нам відповідають: «Ми хочемо знати, чим займаються керівники громади та порівнювати з іншими громадами регіону».
Водночас, ми знаємо, що таки багато читачів довіряють районній газеті, за що від редакції щиро дякуємо. Величезна подяка Горностаївській селищній раді за постійне інформування громадян про свою діяльність, відділам освіти та школам, які регулярно подають матеріали про досягнення в системі освіти, про нововведення і навіть про проблеми, про заходи, які відбулися в школах і дитячих садках району.
Дякуємо працівникам Пенсійного фонду та соціального захисту за регулярне інформування громадян з питань соціальної допомоги й пенсійного забезпечення – їх матеріали завжди затребувані. Керівники медичних закладів повсякчас готові відповісти на всі запитання, тим паче, що під час реформування виникає чимало проблем.
Звісно є й такі, що говорять, ми все прочитаємо в Інтернеті. Справді, є можливість отримати інформацію в Інтернет-мережі: редакція газети «Сільські новини» минулого 2019 року виграла конкурс і отримала в подарунок сайт газети – ГорностаївкаСН.info – де публікує свої матеріали після виходу газети, є багато інформації й на сторінках у Фейсбуці. Але стрічка новин пройшла, й забулося. До того ж, в Інтернеті не завжди є глибина прочитання матеріалу – здебільшого сьогодні реагують на картинку й не зав-жди читають матеріал. Але ми викладаємо матеріали в Інтернет і приймаємо подяки з різних міст та країн, куди занес-ло життя наших земляків – вони цікавляться, як живуть на малій батьківщині.
Ми більше повідомляємо позитивних но-вин, але не забуваємо і пишемо про наявні проблеми в районі, намагаємося посприяти їх розв’язанню. Кожен читач може висловитися на сторінках газети, написавши листа до редакції або надіславши його електронною поштою. Жоден ваш лист не залишиться без уваги. Дехто пише з проханням не публікувати, а просто «вжити заходів». Ми не в силах вирішити всіх проблем, але передати ваше звернення тим, хто це повинен зробити – це наше завдання.
Цікаво читачам знати, чим займаються обрані депутати, причому знати з перших вуст. Тому ми запрошуємо депутатів обласної, районної, селищної та сільських рад розповісти про свою депутатську діяльність на сторінках газети «Сільські новини», і впевнені, що вам є що розповісти.
Дорогі читачі «Сільських новин»! Спасибі вам за те, що всі ці роки були і є з нами, поглинали, оцінювали і коментували опуси нашого трудового колективу. 2019-го ми багато чого придбали – новий досвід, знання.
Хочемо подякувати Благодійному фонду Ігоря Колихаєва, який уже третій рік поспіль передплачує понад 200 екземплярів газети ветеранам АТО/ООС. Наслідують їхній приклад депутати, фермери, підприємці – Сергій Ільюх, Валерій Гузь, ПСП «Дружба» (Володимир Луговець), Ф/Г «Катюша» (Степан Гуменюк), ПСП «Колос» (Володимир Фесина), Горностаївське МУВГ (профспілка), які передплачують «Сільські новини» для малозабезпечених пенсіонерів та працівників підприємств.
Ми вдячні нашим передплатникам, що залишаються щороку цілими колективами з газетою: райдержадміністрації, Горностаївської селищної ради, «Райагрохіму», споживчому товариству, терцентру, педагогам, медикам та працівникам інших установ й організацій. Розширилася наша аудиторія і завдяки сайту газети. Пропорційно зросла й відповідальність.
Рік за роком, день за днем «Сільські новини» пишуть хроніку життя Горностаївщини, починаючи з січня 1935 року. Ми подаємо факти, змістовні думки і коментарі, ексклюзивну інформацію від керівників та авторитетних людей. У фокусі уваги газети – люди нашого краю, ви, дорогі читачі!
Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим наших добровільних кореспондентів та авторів публікацій, рекламодавців і читачів, поштовиків, усіх тих, хто активно підтримує газету! Нехай збуваються в новорічну ніч бажання! Сподіваємося, що Новий рік буде для всіх нас цікавим і вдалим!

Залишайтеся з нами! Ми працюємо для вас!

Шанобливо Любов РУДЯ,
редактор газети «Сільські новини»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *