You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / СВЯТО ВДАЛОСЯ

СВЯТО ВДАЛОСЯ

Весняне свято у клубі села Лопаток, на яке ми так довго чекали, відбулося 7 березня. Воно було по-справжньому урочистим та цікавим. Глядачів було багато, навіть з інших сіл. Також на святковий вечір до нас завітав зі своєю програмою Горностаївський ансамбль народної пісні «Заспів» та редактор газети «Сільські новини». Колектив місцевих аматорів новий, але ми задоволені ним – у них все ще попереду.
Кожен номер святкової програми присутні зустрічали гучними оплесками. Всі глядачі були здивовані та задоволені концертом. Сподіваємося, що й надалі у нас буде все добре, а це тому, що наша завідувачка Галина Шинкарецька любить свою роботу, а ми завжди будемо її підтримувати і допомагати.
А вже 8 Березня багато наших лопатчанців завітали на святковий концерт до Червоноблагодатного. Глядачі залишились задоволені святковою програмою. І ми сподіваємося, що й надалі між колективами не буде жодних непорозумінь. А транспорт нам на концерт до Червоноблагодатного організувала Наталія Гудзовата за власні кошти, перевізником був Рустам Мехралієв – ми дуже їм вдячні.
Водночас ми хочемо подякувати ансамблю народної пісні «Заспів», редактору газети«Сільські новини», нашим місцевим аматорам (ще без назви) та аматорам «Родина» села Червоноблагодатного. Міцного здоров’я та успіхів у вашій роботі, злагоди та благополуччя.
М. Погоріла

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *