You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / РОБОТОДАВЦІ ХЕРСОНЩИНИ СПРЯМУВАЛИ ДО ЗВЕДЕНОГО БЮДЖЕТУ 3,8 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПДФО

РОБОТОДАВЦІ ХЕРСОНЩИНИ СПРЯМУВАЛИ ДО ЗВЕДЕНОГО БЮДЖЕТУ 3,8 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПДФО

А саме, 3757 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб сплатили до зведеного бюджету платники податків Херсонщини за січень-листопад 2019 року. Сума сплаченого податку на 572 млн. грн. або 18 відс. перевищує показник аналогічного періоду 2018 року. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету та складає 47 відс. від загальних надходжень.

Бюджети місцевих громад Херсонської області отримали 2802 млн. грн. – а це 75 відс. зібраного податку, який є основним джерелом надходження місцевих бюджетів. Окрім того, чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 955 млн. грн. спрямовано до державної казни.

Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету завдяки  активній детінізації  трудових відносин з найманими працівниками та зацікавленості територіальних громад у зростанні фінансового забезпечення, спрямованого на вирішення соціальних програм громадян Херсонщини.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Деклараційна кампанія – 2021: хто зобов’язаний подати декларацію

З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2021. Обов’язково мають подати декларацію платники податків: – …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *