You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ НИНІ НЕПОПУЛЯРНІ

РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ НИНІ НЕПОПУЛЯРНІ

Рано чи пізно майже кожен громадянин стикається із проб-лемою безробіття. А пошук роботи – це завжди нелегка справа, і навіть стресова. Нині склалася ситуація, що бізнеси потребують робочих рук, але люди їдуть закордон у пошуках більших заробітків. За різними даними, на заробітки виїхало з країни за останні роки від 6 до 13 мільйонів українців (точну цифру демографи назвати не можуть, бо останній перепис громадян був 2001 року).

Тут спрацьовує вислів «Риба шукає, де глибше, а людина – де краще». Тобто, якщо вже людина вирішила на себе взяти важку фізичну працю, вона обере пропозицію з вищою оплатою праці. І тут вітчизняним роботодавцям важко конкурувати, адже за аналогічну іноземну вакансію можна отримати в декілька разів більшу зарплату. Тоді в декого виникає запитання: навіщо працювати більше, а отримувати менше?
У кадрових відносинах на допомогу як роботодавцям, так і громадянам, які мають статус безробітних, приходить Державна служба зайнятості. Тут не лише можуть дібрати роботу, а й навчають, перенавчають, підвищують кваліфікацію потенційних працівників. А також продіагностують схильності того, хто шукає роботу, щоб найкраще зрозуміти його професійні інтереси.
За інформацією Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, за станом на 20 травня, тут зареєстровано 402 особи, які звернулись за допомогою (торік за аналогічний період таких людей було 374 особи). Наявна база вакансій на цю ж дату – 35 вакансій, з них на 33 підібрано осіб з числа безробітних та очікується підтвердження про їх прийняття. Загалом, це сезонні вакансіїї, які комплектуються в період весняно-польових робіт сільгоспвиробниками Горностаївського району. Середня зарплата, яку пропонують майбутнім працівникам роботодавці, у травні була наближеною до мінімальної. Були й такі вакансії у базі, де готові платити 10 тисяч гривень, понад 10 тисяч не пропонували.


Директорка Горностаївської районної філії центру зайнятості
Антоніна СУЛІМОВСЬКА пояснює ситуацію з пошуку та підбору роботи:

– Робота є – було б бажання працювати. Служба зайнятості може допомогти як роботодавцям, так і потенційним працівникам: маємо для того знання, інформацію, пропозиції з вирішення завдань. Для допомоги громадянам у підборі підходящої роботи та надання роботодавцям послуг із підбору працівників використовуємо елементи рекрутингу, тобто, наші фахівці здійснюють пошук клієнтів і підбір роботи. Кандидатів знаходимо через різні соціальні мережі, через базу даних служби зайнятості, за допомогою інших джерел інформації..
На цей час працевлаштовані службою зайнятості 111 чоловік, торік за аналогічний період були працевлаштовані 130 осіб. Як бачимо, різ-ниця не суттєва, тому сказати, що карантин вельми вплинув на ринок праці в районі взагалі, не можу. Більш відчутно цей період дався взнаки малому приватному бізнесу. Тому фахівці районної філії активно проводять роз’яснювальну роботу з-посеред роботодавців, що мають найманих працівників, а також фізичних осіб-підприємців, які не мають найманої робочої сили, щодо отримання допомоги через часткове безробіття під час карантину (законопроєкт № 3422). Зважаючи на це, усіх роботодавців, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, запрошуємо до співпраці.
Редакція газети промоніторила сайти, якими можуть скористатися шукачі роботи – там подаються вакансії з усіх регіонів України. Є у пошуковику й Горностаївка. Зокрема на сайті rоbota.ua за останній тиждень у Горностаївці пропонували лише одну вакансію. На сайті work.ua, за той же період, також одна вакансія по району, й то та сама, що на попередньому сайті для пошуку роботи. А зателефонувавши до роботодавця дізналися, що вакансію заповнили – людина вже оформлює документи на працевлаштування.
Наш сільськогосподарський район потребує спеціалістів саме робітничих професій. І сучасні реалії такі, що на ринку праці, переважно, обирають не працівників, а роботодавців. Тож проблема номер один у роботодавців, це, передусім, трудова міграція, відтік робочої сили, через що знайти на ринку праці достатньо кваліфіковані кадри непросто. Частину претендентів відлякує необхідність фізичної праці, специфічні умови роботи і невисока заробітна плата. Також відіграє роль соціальний фактор – сьогодні робітничі спеціальності непопулярні.
Кадровий «голод» останнім часом особливо відчувають сільгоспвиробники району. Зокрема, аграрії занепокоєні, що вкрай не вистачає трактористів та спеціалістів інших робітничих професій.


Директор ТОВ «Торговий дім
«Горностаївський райагрохім» Юрій ВАСИЛЬЄВ розповідає про причини, які спричинили нестачу кадрів робітничих професій та як на підприємстві заохочують кваліфікованих спеціалістів:

– Аграрії району відчувають нестачу працівників масових професій, зокрема механізаторів, водіїв, операторів зрошення, зварювальників, токарів. Окрім того, вже є проблема з різноробочими. Останніми роками спостерігається відтік кадрів. Сьогодні велика проблема знайти кваліфікованих спеціалістів робітничих професій. Особливо гостро на сільськогосподарському ринку відчувається нестача механізаторів. Люди, які досягли пенсійного віку, йдуть на пенсію – а на зміну їм важко знайти робітника.
Причин такого стану справ декілька. Найперше – не престижність професії тракториста з-посеред молоді. Однак не всі мають працювати в офісах. Хоча нині імпортна техніка потребує високого рівня розвитку людини.
По-друге, сумно, що житниця країни майже не має спеціалізованих освітніх закладів, де б юнаки могли опанувати робітничу професію сільськогосподарського спрямування – механізатора, зварювальника, токаря, зрошенця тощо. Добре, що через службу зайнятості можна набути робітничу професію, зокрема й механізатора. Хоча торік ця можливість була не профінансована.
По-третє – це неможливість постійно збільшувати заробітну плату через відсутність паритету цін на сільськогосподарську продукцію порівняно з ціною палива, засобів захисту, добрив, електроенергії, процентною ставкою банків. Ці складові «з’їдають» прибуток підприємства. Окрім того, за п’ятнадцять років зросла на 17 відсотків орендна плата.
Однак райагрохім не стоїть на місці. Скажімо, освоїли велике зрошення, збудували нове супутникове зрошення на богарних землях, поліпшуємо технології вирощування.
Також дбаємо про працівників. Це безкоштовні медогляди, спец-одяг, покращення умов праці, надання допомоги на лікування та при народженні дитини тощо. Вважаю, що заробітна плата – це не лише гроші, а й можливість спілкуватися з колегами, надія на допомогу в складній ситуації. І головне: жодні заробітки закордоном не замінять сім’ї, адже велике значення має, коли батьки поруч своїх дітей.
Словом, пошук роботи нині – складна справа. Так само як і роботодавцям важко знайти кваліфікованого спеціаліста. Де ж відшукати ту точку зіткнення, яка б задовольнила і попит, і пропозицію – питання риторичне.
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА МЕДИЧНІ ПИТАННЯ

В останні дні червня відбулася 38 сесія Горностаївської районної ради. З 26 депутатів у роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *