You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ПРИЙОМНИМ РОДИНАМ У ГОРНОСТАЇВЦІ ВРУЧИЛИ ТЕЛЕВІЗОРИ

ПРИЙОМНИМ РОДИНАМ У ГОРНОСТАЇВЦІ ВРУЧИЛИ ТЕЛЕВІЗОРИ

Минулого тижня відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Людмили Афанасьєвої з прийомними сім’ями та вихователями дитячих будинків сімейного типу в Горностаївці. Участь у заході взяли заступник голови районної державної адміністрації Олександр Сушко та очільниця служби у справах дітей Тетяна Струмецька.

Обговорили проблемні питання утримання та виховання, навчання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Особливу увагу було приділено питанням забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за рахунок субвенції з державного бюджету, оздоровлення дітей, підготовки їх до самостійного життя, запобігання нещасним випадкам з дітьми, а також подальшого розвитку сімейних форм виховання дітей.
З-поміж обговорених питань, було зазначено про необхідність належного рівня навчання дітей, особливо в умовах дистанційного навчання, адже це потребує додаткових технічних засобів та наявності Інтернету.
У зустрічі також взяв участь голова громадської організації «Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій дім» Павло Смоляков, який запропонував прийомним сім’ям допомогу та підтримку організації, яку він представляє, зокрема із долучення до Всеукраїнської асоціації прийомних батьків для вирішення нагальних проблемних питань, які не можуть бути вирішені на місцевому рівні. Павло Анатолійович вручив кожній прийомній сім’ї сучасні телевізори, з метою їх використання прийомними дітьми в умовах дистанційного навчання.
У населених пунктах району обліковується 7 дитячих будинків сімейного типу та 17 прийомних сімей – усі вони отримали телевізори.


Ольга Гарафонова

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *