You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ В СИСТЕМІ СЛУЖБОВОЇ ПІДГОТОВКИ

ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ В СИСТЕМІ СЛУЖБОВОЇ ПІДГОТОВКИ

З метою закріплення та оновлення необхідних знань, умінь та навичок з урахуванням специфіки та профілю службової діяльності, формування та вдосконалення рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей та здібностей, щороку з січня по вересень працівники поліції проходять навчання в системі службової підготовки.

Тематичний план зі службової підготовки для проведення занять з поліцейськими включає загальнопрофільну підготовку, зокрема, безпеку життєдіяльності, домедичну та вогневу підготовку, а також загальну фізичну підготовку і тактику самозахисту та особистої безпеки.
Однією із новацій в учбовому процесі поліцейських, є те, що теоретичні заняття у 2020 навчальному році організовані з використанням інтернет-ресурсу «Освітній портал службової підготовки поліцейських».
17 січня 2020 року у поліцейських Горностаївського відділення поліції розпочався новий навчальний рік. Перший день занять у 2020 навчальному році проведено в урочистій обстановці, відкрив заняття голова ветеранської організаії Асоціації ветеранів МВС України Олег Пишний.
Найважливішою порадою, якою гість поділився з поліцейськими відділення – формувати між собою професійний, згуртований колектив «Головне завдання, яке стоїть перед вами – сформувати колектив, з яким потім буде легко виконувати будь-які завдання, адже ми завжди на виду – за нашою роботою спостерігають, а її якість видно по порядку на вулицях і в державі», – зазначив Олег Пишний.
Разом з цим, до присутніх звернувся начальник відділення поліції Олексій Стрижеус, який звернув особливу увагу на необхідність попередньої самостійної підготовки до онлайн тестування з теоретичних дисциплін, що завершатиме вивчення тематичних розділів функціональної та тактико-спеціальної підготовок.
Слід зазначити, що службова підготовка є одним із пріоритетних напрямів службової діяльності поліцейських, в рамках якої постійно вдосконалюється система навчання особового складу з метою підвищення та формування рівня знань, умінь, навичок і професійних якостей, готовності до захисту життя, здоров’я, майнових прав громадян, інтересів суспільства та держави.
Навчальний рік поліцейських буде закінчено у вересні 2020 року і за підсумками навчання, всі без виключення поліцейські відділення поліції, складуть підсумкові заліки.

Горностаївське відділення поліції

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НАДХОДЖЕННЯ ВІД «ЗЕМЕЛЬНИХ» ДОХОДІВ СКЛАЛИ 37 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

За січень 2020 року власники та орендарі земельних ділянок Херсонської області сплатили до  місцевих  бюджетів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *