You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ПОТРІБНО ДОТРИМУВАТИСЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ

ПОТРІБНО ДОТРИМУВАТИСЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. Таке рішення ухвалено через зростання кількості хворих. За сім останніх днів на коронавірус в Україні захворіли 4 853 людей. Це найбільший показник за весь час пандемії в Україні.
«Коронавірус нікуди не зник і загрози від нього і для нашої медичної системи, і для української економіки, на жаль, не стали меншими. Розумію, що люди втомилися від карантину в будь-якій формі, проте наразі немає більш ефективного засобу протистояти поширенню вірусу. Закликаю українців не розслаблятись і не відриватись від реальності!» – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Глава Уряду закликав українців дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції та вдаватися до заходів дезінфекції.

Де потрібно носити маску?

Після посилення обмежувальних карантинних заходів носіння респіратора або захисної маски в громадських місцях стало обов’язковим для кожного. Однак мало хто знає, що не всі території населеного пункту є громадськими місцями. За визначенням МОЗ, громадське місце – це частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для громадян вільно або за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу в тому числі.
До переліку громадських місць увійшли: під’їзди; підземні переходи; стадіони; ліфти і таксофони; приміщення і території зак-ладів охорони здоров’я; приміщення і території закладів освіти; дитячі майданчики; приміщення та території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, закладів фізичної культури і спорту; під’їзди житлових будинків; підземні переходи; транспорт загального користування, що використовується для перевезення пасажирів; приміщення закладів ресторанного господарства; приміщення об’єктів культурного призначення; приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ; стаціонарно обладнані зупинки маршрутних транспортних засобів тощо.
178 стаття Кодексу України про адміністративні правопорушення також визначає, що громадськими місцями є вулиці, закриті спортивні споруди, сквери, парки, всі види громадського транспорту (включно з транспортом міжнародного сполучення).
Горностаївське районне управління Держпродспоживслужби

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА МЕДИЧНІ ПИТАННЯ

В останні дні червня відбулася 38 сесія Горностаївської районної ради. З 26 депутатів у роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *