You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ

ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ

Осіннє сонечко ще зігріває нашу землю, його промінчики торкаються ледь пожовклого  листя, осінніх квітів і дитячих голівок. У дітей першого класу Червонополянського закладу освіти   цього  сонячного  дня   – посвята у першокласники.

Святково прибраний клас зустрічає гостей: директора закладу, вчителів, батьків, бабусів. Діти – першокласники схожі на квіти: у вишиванках, дівчатка – у віночках. Вражає різнокольорова атрибутика, барвиста, колоритна, зручна.

На святі винуватці урочистості танцювали, співали, декламували вірші, відгадували загадки. Відчувається, що за місяць навчання діти багато чого навчилися. Їм подобається вранці збиратися у так зване «ранкове коло» і ділитися враженнями від учорашнього дня, від того, що побачили або почули сьогодні вранці. А ще їм подобається розпочинати урок не по дзвінку, а після того, як у них появиться гарний настрій, і вони всі будуть веселими та зібраними. Вчителька першого класу Ірина Миколаївна нагородила кожного учня символічною медалькою, після чого діти дали обіцянку гарно вчитись, любити маму, тата, вчителів, берегти підручники, бути добрими і через 12 років навчання в школі стати розумними,практичними і компетентними молодими людьми. Першокласників із святом привітала директор школи Ведмедьова Г.В., побажала їм успіхів у навчанні, добра і тепла у серцях.

Щасливої дороги, дорогі першокласники, у країну Знань.

Хай буде сонячним і цікавим ваше шкільне життя.

Людмила ПОДПАЛОВА,  мама першокласника

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *