You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ПОДЯКА ВІД ЛЮДЕЙ – НАЙБІЛЬША ЗАСЛУГА ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ

ПОДЯКА ВІД ЛЮДЕЙ – НАЙБІЛЬША ЗАСЛУГА ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ

До редакції газети приходять громадяни з питаннями різного характеру, та здебільшого з проблемами і скаргами. Але цього разу завітала мешканка Горностаївки, пенсіонерка Тамара Петренко з проханням подякувати поліцейським за оперативне реагування та гарну службу.
Хочу подякувати поліцейським Олександру Коренку, Сергію Круку та Олександру Дроботу, які допомогли повернути нам викрадений із гаража велосипед, – сказала Тамара Тимофіївна. – Велике спасибі за небайдужість, за оперативну роботу, чесно кажучи, навіть не очікувала, що так швидко знайдуть велосипед.
За її словами, невідомий молодик зайшов у їхній двір і пропонував купити дрова. Господарі відмовилися від пропозиції, сказавши, що дрова їм не потрібні та й повернулися до будинку. Невдовзі Тамара Тимофіївна вийшла по господарству до гаража й побачила, що зник велосипед. Відразу ж зателефонували за номером 102, повідомили про крадіжку. Не минуло й 5 хвилин, як співробітники Горностаївського відділення поліції вже приїхали на місце події. Розпитали й вирушили на розшуки. А через декілька годин вже повернули велосипед.
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили викрадача. Ним виявився молодий чоловік, який проживає в північній частині селища Горностаївки та про якого йде недобра слава, як крадія.
…Подяка від людей – то, мабуть, найбільша заслуга для правоохоронців, які щодня виконують службові обов’язки, часто жертвуючи власним часом, а іноді й ризикуючи своїм здоров’ям чи життям.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *