You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ПОДАТКОВІ АФЕРИСТИ ЗНОВУ ШУКАЮТЬ «ЖЕРТВУ»

ПОДАТКОВІ АФЕРИСТИ ЗНОВУ ШУКАЮТЬ «ЖЕРТВУ»

Днями «податкові аферисти» вже вкотре намагалися виманити кошти у херсонських бізнесменів.

Зокрема, керівнику одного із підприємств обласного центру зателефонував невідомий, який відразу почав діяти за старим, відпрацьованим сценарієм.

Абонент телефонного номеру 050-650-14-40 відрекомендувалася начальником податкової інспекції та почав бідкатися, що чекає на київських ревізорів. Для залагодження справи потрібні немалі фінанси і, вже традиційно й доволі прозаїчно, попрохав надати йому N-ну суму коштів.

Ця історія закінчилася хепі-ендом, посадовець не повівся на провокацію. Однак випадки подібних шахрайських дій на Херсонщині є непоодинокими і не всі вони мають такий фінал.

Тож бізнесмени, аби уберегтися від фінансових втрат перш за все будьте обачними. Не залишайте жодного шансу шахраям скористатись вашою добротою та довірливістю.

Про випадки вимагання грошових коштів, або вчинення інших неправомірних дій повідомляйте місцеві органи Національної поліції за номером телефону 102.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ХЕРСОНЦІ СПЛАТИЛИ 271 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

За 11 місяців 2019 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 271,5 млн. грн. військового збору. Це на 29,3 млн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *