You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПОДАТКІВЦІВ ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПОДАТКІВЦІВ ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Рубрика «Захисти себе – користуйся онлайн- сервісами»

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на виконання Закону України від 17.03.2020 №533-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з метою якісного визначення надходжень дохідної частини бюджетів місцевих громад Херсонщини, які фінансують соціально- економічні сфери розвитку нашої області та забезпечують рівень суспільного добробуту херсонців запрошує суб’єктів господарювання різних форм власності та підприємців Херсонщини повідомити податкову службу області:

  • про призупинення фінансово – господарської діяльності суб’єкта господарювання у період з 18 березня п.р. та на період дії введених заходів;
  • вказати зменшення наявної кількості найманих працівників у з 18 березня п.р. та на період дії введених заходів.

Важливо: за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати листи, інформацію до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ). Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також на електронну пошту: ks.zagvid@tax.gov.ua ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Шановні підприємці! Просимо соціально – відповідально поставитися до складної ситуації в нашій  країні та приносимо вибачення за можливі незручності!

Для розвитку економіки та сумлінної сплати податків Херсонщині потрібні здорові громадяни! Подбаємо разом про власну безпеку та безпеку своїх рідних! 

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *