You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / ПЛАТНИКИ ХЕРСОНЩИНИ ЗІБРАЛИ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ 3,5 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

ПЛАТНИКИ ХЕРСОНЩИНИ ЗІБРАЛИ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ 3,5 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

 

Це на півмільярда або на 516 млн. грн. перевищує минулорічний показник надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів. За 9 місяців 2019 року громади херсонського краю отримали на вирішення соціально-економічних потреб  3529 млн. грн. або 57 відс.  від загальних надходжень зведеного бюджету. Про це повідомили спеціалісти  управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Більшу половину з них 2064 млн. грн. або 58 відс. отримали місцеві громади Херсонського управління (Херсонська, Білозерська, Голопристанська, Каланчацька та Олешківська податкові інспекції). Платники Новокаховського управління внесли до місцевих бюджетів        1077 млн. грн., ще 388 млн. грн. отримали громади на території обслуговування Генічеської управління.

Зростання надходжень до місцевих бюджетів надає можливості їх прогнозованого та продуктивного використання для підвищення соціально-економічного добробуту мешканців нашої регіону.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *