You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ РОЗДРІБНОЇ ЦІНИ НА ТЮТЮНОВІ ВИРОБИ

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ РОЗДРІБНОЇ ЦІНИ НА ТЮТЮНОВІ ВИРОБИ

  

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, що продаж сигарет (з фільтром та без фільтру) та цигарок у роздрібній мережі здійснюється за цінами, не вищими за максимальні роздрібні ціни (далі – МРЦ), збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

     Тобто до вартості пачки сигарет чи цигарок, не вищої за МРЦ (100%), додається акцизний податок з роздрібної торгівлі підакцизними товарами – 5% вказаної вартості. Вартість пачки сигарет (цигарок), вище якої не дозволена її реалізація, можна отримати шляхом множення МРЦ (вказану на пачці) на 1,05.

    Продаж інших тютюнових виробів у роздрібній мережі здійснюється за цінами, рівень яких визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням податку на додану вартість, акцизного податку (крім акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів), та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що становить 5% вказаної вартості.

     Детально про округлення розрахунків під час продажу тютюну читайте у  ІПК від 02.08.2018 р. №3395/6/99-99-14-05-01-15/ІПК. У разі порушення цих обмежень на торговців тютюном чекатимуть  штрафи, передбачені ст. 17 Закону №481. Наразі штраф становить 100% вартості проданого алкоголю чи тютюну з порушенням але не менше 10000 гривень.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *