You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / НЕГОДА ЗАВДАЛА ЗНАЧНИХ ЗБИТКІВ

НЕГОДА ЗАВДАЛА ЗНАЧНИХ ЗБИТКІВ

Черговий циклон негоди обрушився на Україну. Через ускладнення погодних умов (пориви вітру), за станом на ранок вівторка, в країні залишалися без електропостачання 504 населені пункти у 12 областях: Миколаївській – 147, Одеській – 124, Дніпропет-ровській – 69, Херсонській – 52, Запорізькій – 41, Донецькій – 25, Полтавській – 11, Вінницькій – 11, Сумській – 8, Кіровоградській – 8, Черкаській – 5 та Луганській – 3. У Миколаєві повалено 250 дерев, пошкоджено дахи 75 будинків.
Унаслідок сильного вітру на Херсонщині постраждали п’ятеро людей, трьох із них ушпиталили. Загалом у Херсоні в рeзультаті нeгоди повалeно дecятки дeрeв, зруйновано конcтрукції.
За станом на 6.00 25 лютого, чeрeз негоду на тeриторії облаcті бeз eлeктропоcтачання залишилоcь 52 наceлeні пункти, з яких 13 чаcтково. З відновлeння eлeктропоcтачання працювало 25 бригад, 67 чоловік, 28 одиниць тeхніки облeнeрго. Рятувальники здійcнили 57 виїздів, під чаc яких прибрано 50 дeрeв, з яких у Хeрcоні – 43, а також провeдeно закріплeння будівeльних та інших конcтрукцій.
За інформацією фахівців, найбільше від ускладнення погодних умов постраждав обласний центр та Білозерський район.
У Горностаївському районі вітер теж створив чимало проблем. За повідомленням Горностаївської райдержадміністрації, за станом на 8.00 25 лютого, в результаті наслідків урагану в шести населених пунктах Горностаївської ОТГ (Червоноблагодатне, Красне, Ольгине, Заводівка, Василівка, Горностаївка) та одному Костянтинівської ОТГ (Миколаївка) було частково відсутнє енергопостачання. Крім того, пошкоджено покрівлю Будинку культури в с. Каїрах (Любимівська ОТГ) та частково ПП “Зерно Таврії”.


Горностаївська філія Каховського РЕМ на відновлення енергопостачання задіяла 4 одиниці техніки та 13 чоловік особового складу. Протягом дня енергопостачання було відновлено, проведено ремонт покрівлі в приватному підприємстві. Виконавчий комітет Любимівської ОТГ надав необхідні матеріали регіональній комісії ТЕБ і НС Херсонської ОДА про пошкоджену покрівлю.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *